Lūk, kā vecāki pārmāca bērnus, kuri skolā apceļ citus; #4 ir lieliski!

a99844_bullier-punished_2-sign

Bērnus skolās kopumā var iedalīt divās daļās – tie, kas ir nejauki pret citiem bērniem un tie, kas ir šo bērnu upuri. Ko darīt, ja tavs bērns ir tas nejaukais?

Ikvienā klasē ir “populārie”  bērni un atstumtie bērni, kur ” populārie” parasti ir nejauki, turpretī atstumtie ir šo “populāro” upuri. Ir brīži, kad apsmiešana un pāridarīšana no vienas uz otru bērnu grupu iziet no jebkādiem rāmjiem un skolas kārtības nodrošināšanas metodes kļūst bezspēcīgas, kā rezultātā bez vecāku iejaukšanās neiztikt. Bieži vecāki, izsaukti uz skolu, pat nespēj noticēt, ka viņu bērni var būt nejauki, jo mājās taču viņi ir miera mikas vai zelta gabaliņi! Kad skolas vadība atver vecākiem acis un sagaida disciplinējošu rīcību no viņiem, lai nodrošinātu mācībām atbilstošu atmosfēru, tad lielākā daļa vecāku tikai izrunājas ar savu bērnu vai soda ar mājas arestu vai interneta liegumu, bet ne šie vecāki…

Lasi vēl: Lūk, kā ir jāaudzina bērni. Šis tēvs tam ir labākais piemērs!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt kā citi vecāki pārmāca savas nejaukās atvases!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Uzdrošinies, sper soli un piepildi savus sapņus! https://goo.gl/MQAn8g

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close