Lūk, kā vecāki pārmāca bērnus, kuri skolā apceļ citus; #4 ir lieliski!

a99844_bullier-punished_2-sign

Bērnus skolās kopumā var iedalīt divās daļās – tie, kas ir nejauki pret citiem bērniem un tie, kas ir šo bērnu upuri. Ko darīt, ja tavs bērns ir tas nejaukais?

Ikvienā klasē ir “populārie”  bērni un atstumtie bērni, kur ” populārie” parasti ir nejauki, turpretī atstumtie ir šo “populāro” upuri. Ir brīži, kad apsmiešana un pāridarīšana no vienas uz otru bērnu grupu iziet no jebkādiem rāmjiem un skolas kārtības nodrošināšanas metodes kļūst bezspēcīgas, kā rezultātā bez vecāku iejaukšanās neiztikt. Bieži vecāki, izsaukti uz skolu, pat nespēj noticēt, ka viņu bērni var būt nejauki, jo mājās taču viņi ir miera mikas vai zelta gabaliņi! Kad skolas vadība atver vecākiem acis un sagaida disciplinējošu rīcību no viņiem, lai nodrošinātu mācībām atbilstošu atmosfēru, tad lielākā daļa vecāku tikai izrunājas ar savu bērnu vai soda ar mājas arestu vai interneta liegumu, bet ne šie vecāki…

Lasi vēl: Lūk, kā ir jāaudzina bērni. Šis tēvs tam ir labākais piemērs!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt kā citi vecāki pārmāca savas nejaukās atvases!

COMMENTS

 • <cite class="fn">Uzdrošinies, sper soli un piepildi savus sapņus! https://goo.gl/MQAn8g</cite>

  Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās.
  Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Nāc caur šo manu saiti un saņem vienu biļeti bez maksas.
  Starp citu – katra no janvāra līdz martam iegādātajām loterijas biļetēm piedalās loterijā, kuras balvu fondā ir 3 Apple portatīvie datori un pat BMW X6! (saskaņā ar Latvijas jaunpieņemtajiem likumiem, reģistrējot auto Latvijā pat nebūs jāmaksā reģistrācijas maksa)
  Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW džipā kā trolejbusā.
  Uzsāc gadu, satiekot savu veiksmi!

Leave a Comment