3 veidu debesu būtnes, kuras palīdz mums uz Zemes

Mēs ikdienas dzīvē satiekam daudz cilvēku, daži liek mums justies tā, it kā viņi tika sūtīti tieši no elles, citi liek mums pateikties debesīm!

Otrajā kategorijā ietilpst Debesu Būtnes, kas pazīstamas arī kā eņģeļi. Šiem Dieva vēstnešiem ir individuāli pienākumi, un viņi dzīvo trīs sfērās, no kurām divas ir tuvākas Dievam, un trešā ir pusceļā starp Debesīm un Zemi.

Eņģeļiem ir arī hierarhija, un viņi ieņem augstāku līmeni. Viņi pārvar plaisu starp augstākajām sfērām un eņģeļiem, kas dzīvo uz zemes. Viņi ir kompetenti valdnieki un rūpējas par visām svarīgākajām dzīves jomām.

LASI ARĪ: Kāda būs personīgā Zodiaka zīmju pārstāvju dzīve 2019. gadā?

Viņi seko Dieva vārdam un glābj cilvēci no haosa. Viņi izplata izglītību un aizsargā, kad mirstīgie ir apdraudēti.

Erceņģeļi ir eņģeļu grupu “galvas”. Viņu pienākums ir kontrolēt eņģeļus un nodrošināt, ka tie neatšķiras no noteiktajiem noteikumiem. Ņemot vērā centrālo lomu Bībelē, Gabriels, Mihails, Uriels un Rafaels nodod Dieva vēstījumu cilvēkam.

Erceņģeļu skaits atšķiras atkarībā no kultūras no 4 līdz bezgalībai. Tiek apgalvots, ka viņiem ir gaiša aura, kas tos atšķir no citiem eņģeļiem un dala ciešu saikni ar mirstīgajiem, virzot tos caur dzīvi.

Eņģeļi ir vistuvāk cilvēkiem, katram zemes aspektam ir savs eņģelis vai patrons, vai tas būtu ūdens, gaiss, uguns vai augsne. Viņi saka, ka aizsargā jaundzimušos un dzīvo dabā. Viņiem ir oreols un spārni, kas parādās kā gaismas stari.

Debesu Būtnes radīja Dievs, lai palīdzētu viņam pārvaldīt milzīgo Visumu un skatīties tikai uz mirstīgajiem, lai viņi nenoiet no pareizā ceļa.

avots: esotericblog

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru