5 greizsirdīgākas Zodiaka zīmes, kuras novēros katru Tavu soli

7298682-s_oskarsd

Visgreizsirdīgākās zodiaka zīmes – kuras tās ir?! Šajā rakstā Tu uzzināsi, kuri ir 5 visgreizsirdīgākie zodiaka zīmju pārstāvji un kas tieši ierosina viņu greizsirdību!

Sava daļa greizsirdības mīt katrā no mums, taču ir cilvēki, kas labi ar šīm sajūtām tiek galā un saprot, ka daudzos gadījumos nav jēga celt lielu brēku un izrādīt šīs greizsirdības izpausmes, jo tas nav pamatoti, bet ir cilvēki, kas mazākā nieka un aizdomu dēļ sacels veselu skandālu, tāpēc esam apkopojuši tās piecas zodiaka zīmes, kuru pārstāvji ir izteikti greizsirdīgi un novēros katru Tavu soli, tāpēc labāk nedod viņiem iemeslu greizsirdībai!

 

1. SKORPIONS

Skorpioni ir izteikti privātīpašnieciski. Viņi ļoti stipri un emocionāli pieķeras savam partnerim, vienmēr novērojot sava mīļotā cilvēka uzvedību, dažos gadījumos viņi var arī izlasīt otra cilvēka e – pastus un pārbaudīt telefonu. Ja kaut kas Skorpionos izsauc mazākās šaubas, viņi to tā neatstās – Skorpioni noskaidros situāciju līdz galam.

2. LAUVA

Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti stipri un viņi ir spējīgi ļoti stipri mīlēt, tomēr, neskatoties uz to, Lauvas savu izredzēto acīs vēlas būt vislabākās, tāpēc, ja pie horizonta parādās vēl kāds, kas vēlas iekarot Lauvu mīļoto cilvēku, viņas stāsies izmisīgā cīņā. Lai izvairītos no liekām problēmām, Lauvu partneriem noteikti nevajadzētu sajūsmināties par citiem cilvēkiem, jo tas Lauvās var raisīt greizsirdības lēkmes.

3. VĒRSIS

Šī ir visprivātīpašnieciskākā zodiaka zīme, jo Vērši vēlas, lai viņu mīļotais cilvēks pieder tikai viņiem. Kļuvis par nevainīga flirta liecinieku, Vērsis “kritīs” dusmās. Lai gan normālā stāvoklī Vērši ir jauki un mierīgi cilvēki, dusmās viņi ir briesmīgi.

4. VĒZIS

Kā ūdens zīmes pārstāvji Vēži ir ļoti emocionāli. Viņi ļoti pārdzīvo katras mazākās šaubas par mīļoto cilvēku. Viņiem svarīgs ir dvēseles miers un stabilitāte, bet, ja nav pārliecība par izredzētā cilvēka uzticību un lojalitāti, viņi kļūst ļoti greizsirdīgi un krīt depresijā.

Lasi arī: Šo 3 zodiaka zīmju sievietes ir labākās un ideālākās sievas

5. ZIVIS

Šis zīmes pārstāvji bieži vien ir ļoti romantiski, viņi mēdz idealizēt savu mīļoto cilvēku, tāpēc, ja parādās kāds trešais, visi viņu sapņi tiek sagrauti. Arī tad, ja viņu otrā pusīte tikai nevainīgi flirtē, Zivis var sajusties nodotas un kļūt bezgala nelaimīgas.

COMMENTS

Leave a Comment