5 mīti par krūšturiem, kuriem nudien nav vērts ticēt! Īpaši #4

Bras

Neļauj šiem mītiem liegt savām krūtim nepieciešamās “ērtības”. Esam apkopojuši sarakstu ar 5 izplatītākajiem krūšturu mītiem sieviešu vidū.

Ieskaties un uzzini, kāda ir patiesība!

1. Gulēšana krūšturī liks krūtīm saglabāt savu apaļo formu

Patiesībā gulēšana krūšturī ir neveselīga, jo krūšturis ir viens no tiem apģērba gabaliem, kas miesai piekļaujas ļoti cieši, attiecīgi traucējot asinsritei tajā daļā, uz kuras tu guli. Kas attiecas uz formas saglabāšanu  – ar to var palīdzēt tikai plastiskais ķirurgs, jo, sievietei novecojot, krūšu formas maiņa ir normāla parādība.

2. Krūštura valkāšana liek krūtīm zaudēt formu

Patiesībā krūšturis nespēj ietekmēt krūšu formu, ja vien konkrēts nospiedošs krūšturis netiek nēsāts mēnešiem ilgi. Piemēram, sporta krūšturi dara tieši pretējo – atbalsta krūtis fizisko aktivitāšu laikā, kad krūšu aktīva šūpošanās vai lēkāšana var traumēt tās audus, kas savukārt var novest pie formas izmaiņām.

Lasi vēl: Kā izvēlēties pareizo krūšturi atbilstoši tavu krūšu formai

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt arī pārējos mītus par krūšturiem!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close