7 “nāves grēki”: ko nedrīkst darīt attiecībās


Atrodoties attiecībās, mēs tās vēlamies saglabāt un uzlabot, un tad rodas jautājums: kādas darbības iznīcina attiecības visātrāk, no kā vajadzētu izvairīties?

Ja jūs nevēlaties iznīcināt savas attiecības ar partneri, nedariet to, kas ir uzskaitīts zemāk, pat tad, ja kārdinājums ir ļoti spēcīgs. Tas ir “nāves grēks” jebkurai, pat visizturīgākajām attiecībām.

  1. Kritizēt mīļotā cilvēka ģimenes locekļus. Lai arī, cik traki viņa radinieki nebūtu, nerunājiet par viņiem neko sliktu. Iespējams, ka viņš pats visu zina, bet vienmēr ir nepatīkami dzirdēt to no citas personas, īpaši otras pusītes. Tas var vadīt milzīgu problēmu jūsu attiecībās.

Lasi arī: Pēc šīm 5 pazīmēm vari noteikt, ka jūs esat gatavi nākamajam solim attiecībās – laulībām!

2. Izskaidrot attiecības cilvēkos. Tas, pirmkārt, liecina par lielu necieņu. Un arī ir rādītājs, ka negatīvais ir uzkrājis tik daudz, ka tas tiek izteikts pie pirmās iespējas. Centieties neiznest savas problēmas ārpus mājas sienām.

3. “Aizmirsties”. Tas var būt jebkas – smēķēšana, alkohols, nekontrolēta vēlme ēst vai otrādi – svara zudums. Nemeklējiet atpūtu šādās lietās – tās ir saistītas ar veselības problēmām. Vislabāk ir sazināties ar psihologu, ja uzskatāt, ka situācija ir pilnībā iegājusi strupceļā.

Turpini lasīt nākamajā lapā…

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru