7 “nāves grēki”: ko nedrīkst darīt attiecībās


Atrodoties attiecībās, mēs tās vēlamies saglabāt un uzlabot, un tad rodas jautājums: kādas darbības iznīcina attiecības visātrāk, no kā vajadzētu izvairīties?

Ja jūs nevēlaties iznīcināt savas attiecības ar partneri, nedariet to, kas ir uzskaitīts zemāk, pat tad, ja kārdinājums ir ļoti spēcīgs. Tas ir “nāves grēks” jebkurai, pat visizturīgākajām attiecībām.

 1. Kritizēt mīļotā cilvēka ģimenes locekļus. Lai arī, cik traki viņa radinieki nebūtu, nerunājiet par viņiem neko sliktu. Iespējams, ka viņš pats visu zina, bet vienmēr ir nepatīkami dzirdēt to no citas personas, īpaši otras pusītes. Tas var vadīt milzīgu problēmu jūsu attiecībās.

Lasi arī: Pēc šīm 5 pazīmēm vari noteikt, ka jūs esat gatavi nākamajam solim attiecībās – laulībām!

2. Izskaidrot attiecības cilvēkos. Tas, pirmkārt, liecina par lielu necieņu. Un arī ir rādītājs, ka negatīvais ir uzkrājis tik daudz, ka tas tiek izteikts pie pirmās iespējas. Centieties neiznest savas problēmas ārpus mājas sienām.

3. “Aizmirsties”. Tas var būt jebkas – smēķēšana, alkohols, nekontrolēta vēlme ēst vai otrādi – svara zudums. Nemeklējiet atpūtu šādās lietās – tās ir saistītas ar veselības problēmām. Vislabāk ir sazināties ar psihologu, ja uzskatāt, ka situācija ir pilnībā iegājusi strupceļā.

Turpini lasīt nākamajā lapā…


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close