Pēc šīm 5 pazīmēm vari noteikt, ka jūs esat gatavi nākamajam solim attiecībās – laulībām!

Kā gan saprast, ka pienācis laiks nākamajam attiecību solim, kurā ietilpst laulības? Ja jūsu attiecībās ir šīs pazīmes, tad skaidri ir redzams, ka jūs esat gatavs iet pie altāra ar savu partneri. 

Kāzas ir liels pasākums it visiem, bet tā ir pati skaistākā diena laulātajiem. Ja sirds saka, ka esat gatavi precēties, tad labāk padomājiet divreiz pirms izdariet nepareizu lēmumu, jo mūsdienās vieglāk ir apprecēties nekā izšķirties. Tas jāņem vērā.

Jūs necenšaties apbēdināt viens otru

Pāri bieži viens savas necenzētās lamas un vārdus kuri aizskar noveļ uz dusmu lēkmi, kas viņus tajā brīdī pārņēma. Veselīgās attiecībās pāri, protams, mēdz strīdēties, bet necenšās viens otru aizvainot vai apbēdināt, bet gan tieši pretēji – cenšās piedot un atvainoties savam partnerim.

Attiecībās ir jābūt līdz tādai stadijai, kad jums vienkārši gribās būt kopā arī tad, kad esat dusmīgi un apvainojušies. Ja apprecēsieties ātrāk par šo pazīmi, tad visticamāk jūsu laulība neilgs pat divus gadus. Ņem vērā to.

Lasi vēl: Psiholoģisks tests. Attēls daudz pastāstīs par tavām attiecībām ar otro pusīti!

Šķir lapu tālāk, lai lasītu pazīmes!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close