7 veidi, kā piesaistīt veiksmi. Padomi no Jeļenas Jasevičas

Vai jūs vēlaties, lai katru dienu jūsu dzīve būtu piepildīta ar prieku un veiksmi? Patiesībā tas ir reāli. Ekstrasenss Jeļena Jaseviča ar saviem vietnes lasītājiem dalījās ar vairākiem veidiem, kā piesaistīt veiksmi.

Jūs esat tas, par ko domājat
Laime nenāk cilvēkiem ar zemu pašvērtējumu vai tiem, kas pastāvīgi domā negatīvā veidā. Ne velti tā saka, ka piesaista līdzīgo. Sāciet domāt par sevi un savu dzīvi pozitīvā virzienā.

Paldies veiksmei
Ja kaut kas labs ir noticis tavā dzīvē, tad atzīmējiet to. Piemēram, nosviniet vai palutiniet sevi ar kaut ko. Tad veiksme redzēs, ka tu esi laimīgs un biežāk ieradīsies pie tevis.

Lasīt arī: Kas kategoriski nevar valkāt zeltu

Izprotiet to, ko vēlaties
Dažreiz mūsu vēlmes un mērķi ir tik neskaidri, ka Visums nevar saprast, ko vēlaties? Ja konkrētajā gadījumā jums ir nepieciešams izdarīt izvēli, tad nepārprotami pats izlem, kādu rezultātu vēlaties iegūt.

Biežāk mainiet situāciju
Parastais un rutīna aizbiedē veiksmi, tāpēc ar mierīgu un vienveidīgu dzīvesveidu cilvēka enerģija stagnē. Jeļena Jaseviča iesaka pastāvīgi apgūt kaut ko jaunu, apmeklēt jaunas vietas, lasīt citas grāmatas, veidot jaunas paziņas. Tas palīdzēs jums uzzināt apkārtējo pasauli dziļāk.

Pārtraukt atkarības
Ja jūsu panākumi ir atkarīgi no citiem cilvēkiem, parādībām vai apstākļiem, tad veiksme nekad nedosies pie tevis. Atcerieties, ka tas viss ir atkarīgs no jums.

Lasīt arī: 10 vārdu paroles, kas palīdzēs jums atbrīvoties no problēmām un sasniegt vēlamo

Nebaidieties no pārmaiņām, lēmumiem un darbībām

Veiksmei patīk kustība un aktivitāte, tādēļ, ja jūs joprojām guļat uz dīvāna un kasiet labo pusi, tad jūs neredzēsiet veiksmi. Visums neiztērēs šādu resursu cilvēkam, kurš neko nedara. Viņa saka: “Kāpēc viņam ir veiksme, viņš to tā pat neizmantos?”

Spēj redzēt veiksmi visā
Vai ir objektīvi uzskatīt, ka jums nepaveicās, jo jūs nokavējāt uz lidmašīnu? Bet ko tad, ja veiksme pati izvedu tevi no nepatikšanām un pēc tam šī lidmašīna nokrita? Neveidojiet secinājumus, kas balstīti uz jūsu jūtām. Viss notiek kāda iemesla dēļ.

 

Avots: dailyhoro.ru

Gunta Graudiņa

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru