9 krūšturu veidi ikvienam tērpam, kam vajadzētu būt ikvienas sievietes garderobē!

capture

Šiem 9 krūštura veidiem vajadzētu būt ikvienas sievietes garderobē, kas vēlas, lai viņas apakšveļa paliek nemanīta. Ieskaties!

Daba mūs, seivietes, Latvijā nav apdalījusi, vidējais krūštura bļodiņas izmērs Latvijā ir C, kas nozīmē, ka mums atbalstam krūšturi vajag valkāt dienu no dienas, lai mēs nenodarītu krūtim skādi. Vai zini kādiem krūšturu veidiem būtu jābūt tavā garderobē, lai apakšveļa paliktu nemanāma apkārtējo acīm? Iekaties nākamajā lapā, kur esam apkopojuši sarakstu ar šiem 9 krūšturu veidiem!

Lasi vēl: Cik bieži vajadzētu mazgāt krūšturi, un ko noteikti nedrīkst darīt?

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kādiem krūšturu veidiem vajadzētu būt tavā gardrobē!

COMMENTS

 • <cite class="fn">Jauns gads, jauns piedāvājums: https://goo.gl/MQAn8g</cite>

  Vislabākais veids stresa samazināšanai ir iegūt drošības sajūtu. Jo kas tad ir stress? Vai tad ne satraukums? Satraukums par esošo situāciju, satraukums par nākotni – vai izdosies ieplānotais, vai sev un tuvajiem neatgadīsies kas slikts. Vai varēšu sevi un tuviniekus pasargāt, ja parādīsies briesmas.
  Brīvu finansu līdzekļu pieejamība ļoti daudzus no stresa izraisītājiem novērš jau saknē. Bankas to sauc par drošības spilvenu. Vai tev tāds ir? Vai tas ir pietiekoši liels? Cilvēkam vienmēr par maz, bet tā godīgi, nemelojot sev – vai ir pietiekošs? Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Nāc caur šo manu saiti un saņem vienu biļeti bez maksas.
  Starp citu – katra no janvāra līdz martam iegādātajām loterijas biļetēm piedalās loterijā, kuras balvu fondā ir 3 Apple portatīvie datori un pat BMW X6! (saskaņā ar Latvijas jaunpieņemtajiem likumiem, reģistrējot auto Latvijā pat nebūs jāmaksā reģistrācijas maksa)
  Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW džipā kā trolejbusā.
  Uzsāc gadu, satiekot savu veiksmi!

Leave a Comment