Adriana Miglāne pauž sašutumu par Roju Rodžeru kā Latvijas ietekmīgāko influenceri

Ekrānuzņēmums

Adrianu Miglāni izbrīnījuši apbalvošanas ceremonijas Latvijas ietekmīgāko influenceru rezultāti, kur par labāko satura veidotāju atzīts Rojs Rodžers Linkevičs.

Piektdien, 29. aprīlī, norisinājās apbalvošanas ceremonija, kur par Latvijas ietekmīgāko influenceri jeb satura veidotāju tika atzīts Rojs Rodžers Linkevičs (instagram – @boitoiroi). Šāds rezultāts izbrīnījis Adrianu Miglāni, kuru skatītāji iepazina šovā “X Faktors”, bet nu viņa vairāk darbojas kā influencere, raksta tvnet.lv

Miglāne vietnes “Instagram” īsajos stāstiņos pauda sašutumu par Linkeviča kā Latvijas ietekmīgākā influencera pasludināšanu.

“Es nevaru saprast vienu lietu. Cilvēks, kurš tik brutāli noliek savos podkāstos daudzus cilvēkus, tajā skaitā arī mani.

Tik rupji un nežēlīgi daudzu cilvēku priekšā tiek atzīts par ietekmīgāko influenceri? Par to, ka noliek cilvēkus? Nopietni?” raksta Miglāne.

Miglāne atsaucas uz podkāstu “Vai viegli būt?”, kuru Linkevičs vada kopā ar Kristiānu Grāmatiņu. Abi saņēmuši žurnālistikas izcilības balvu.

Influencere uzskata, ka podkāstā nav dzirdams humors, bet gan brutāla ņirgāšanās.

Noprotams, ka Miglāne par dzirdēto vērsusies Valsts policijā, kā arī pieteikusi “samērīgu morālā kaitējuma kompensāciju”. “Kur ir mīlestība? Kur ir kāda gaisma sirdī? Kā var būt tāds ļaunums…” savos soctīklos pārdzīvo Miglāne.

Pats Linkevičs nav komentējis notikušo, vien savos sociālajos tīklos dalījies ar kādu “mīmu”, kur redzama Miglāne un uzraksts: “Savā dzīvē drāmai saku nē.”

loading...

Leave a Comment