Ārsti atklāj, kāda ir iespēja saķert STS no publiskajām tualetēm!

Mums ikvienam vismaz reizi mūžā ir nācies izmantot publisko tualeti – un kā gan prātā var neienākt tas, vai šādi nav iespējams saķert kādu nelāgu slimību?

Publiskās tualetes lieto cilvēki ar ļoti dažādu higiēnas režīmu, tādēļ nav nekāds brīnums, ka mēs baidāmies no tā, kas nonāk uz tualetes podu brillēm un vai mēs to nevaram saķert paši? Šajā jautājumā mūs konsultē ārste Pretija Daniela.

“Lai saķertu tādas slimības kā hlamīdijas, gonoreju vai sifilisu, baktērijām no tualetes poda brilles vajadzētu taisnā ceļā nonākt dzimumorgānu traktā vai arī caur atvērtu brūci kājās vai sēžamvietā.” Fakts ir tāds, ka “pastāv lielāka iespējamība tikt saspertam ar zibeni laikā, kad sēdi uz lidojošas cūkas, nekā saķert seksuāli transmisīvu slimību no publiskās tualetes.”

Lasi vēl: Vairāki iemesli, kādēļ pēc nokārtošanās «pa maziņam» nevajadzētu nolaist ūdeni

Tomēr sliktās ziņas ir tādas, ka no publiskajām tualetēm ir iespējams saķert citādākas slimības.

Publiskajās tualetēs atrodas tādas baktērijas kā e-coli un salmonella, tādēļ ārste Daniela iesaka dažus veidus, kā izvairīties no šo baktēriju nokļūšanas organismā:

1. Pēc tualetes lietošanas ļoti kārtīgi nomazgā rokas;

2. Papildus piesardzībai līdzi vienmēr nēsā antibakteriālu līdzekli roku dezinfikcijai;

3. Pirms sēšanās uz tualetes poda uzklāj uz brilles salvetes vai arī notīri to ar antibakteriālām salvetēm.

Avots: mirror.co.uk


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close