Atbrīvoties no ziemas sārņiem. Trīs dienu atslodzes plāns

Jānopērk 2 kg apelsīnu, 1 kg greipfrūtu, 0,5 kg citronu un – pudele minerālūdens. No augļiem spiež sulu, jauc kokteiļus (bez cukura un medus), pēc vajadzības atšķaidot tos ar minerālūdeni, un dzer visas dienas laikā. Stingrāku barību – ne grama! Bet no dzērieniem vēl ļoti ieteicama zaļā tēja.

Pēc šā diētiskā varoņdarba jau nākamajā dienā būs jaušams spēku pieplūdums, uzlabosies sejas krāsa un garastāvoklis. Pēc tam – pats īstākais laiks pāriet uz 3 dienas ilgu jūras produktu diētu.

Dienas deva:
* ananass, 50 g rupjmaizes, 20 g dabīgās rūgtās šokolādes vai tasīte kakao bez piena, viena porcija salātu no zaļajiem un sarkanajiem dārzeņiem ar ēdamkaroti olīveļļas un 3 porcijas zupas.

Zupu gatavo:

* mikserī sasmalcina tomātu un sarkano papriku. Uzvāra 2 litrus ūdens, ieliek tomāta un paprikas biezeni un vāra 10 minūtes (var pievienot 1/3 tējkarotes sāls un nedaudz piparu). Sajauc 300 g notīrītu garneļu, 300 g sīki sagrieztu zivju (jebkuru), 300 g notīrītu un sagrieztu kalmāru.

Maisījumu ieliek verdošajā sakņu buljonā un vāra precīzi 40 sekundes. Tad noņem no uguns un pārsedz ar dvieli.

Visu apēd 3 reizēs dienas laikā. Var dzert zaļo tēju, bet nedrīkst lietot dažādus saldinātos dzērienus.

Lasi vēl: Trīs unikālas receptes, kuras palīdzēs uzlabot metabolismu

No veģetārajiem ēdieniem ārpus jebkuras konkurences ir putras, kas, kā zināms, dod ne tikai lielu labumu veselībai, bet arī palīdz organismam attīrīties no sārņiem. Putras 3 dienu ēdienkartē ieteicamāk saplānot šādi:

pirmā diena: 500 g vārītu rīsu, salāti no svaigiem dārzeņiem ar konservētām pupiņām un kukurūzu, ēdamkarote augu eļļas, 80 g rupjmaizes. Desertā 10 žāvētas aprikozes, 2 banāni;

otrā diena: 400 g vārītu griķu, salāti, eļļa, maize – kā iepriekšējā dienā. Desertā 10 žāvētas plūmes un 2 āboli;

trešā diena: 400 g vārītu grūbu, bet viss pārējais – kā iepriekš. Desertā 25 g šokolādes un 2 apelsīni.

loading...

Leave a Comment