Bērns centās dzert pienu no mirušās mātes – šokējošs mirklis, kas notverts video!

Video ir redzams šausminošs mirklis, kā raudošs bērns no mirušās mātes ķermeņa cenšas dzert pienu, neapzinoties, ka māte vairs nav starp dzīvajiem.

Policija bija saņēmusi paziņojumu par mirušu cilvēku. Kad viņi bija atbraukuši uz notikuma vietu, policija atrada mirušu sievieti, pie kuras blakus bija raudošs 17 mēnešus vecs mazulis.

Mēs redzējām sievieti, kura gulēja pie dzelzceļa sliedēm, un informējām par to policiju. Kad piegājām viņai tuvāk, ieraudzījām bērnu, kurš izmisīgi raudāja un centās dzert pienu no savas mātes krūts – tas lika acīs sariesties asarām.”

Uzmanību! Video satur šokējošus skatus!

Šobrīd tiek veikta izmeklēšana, lai noskaidrotu sievietes nāves iemeslu, tomēr tas vēl joprojām nav zināms. Atrašanas brīdī viņai pa ausīm un degunu tecēja asinis – tas arī ir viss, kas ir zināms.

Lasi vēl: Viņš attaisīja savas klasesbiedrenes krūšturi – meitenes mammas atbilde bija nepārspējama!

Bērns šobrīd ir drošās rokās un tiek pienācīgi aprūpēts.

Avots: dailymail.co.uk


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close