Bērns sauca pēc palīdzības: Spelgonī mežā viens pats atstāts piecus gadus vecs puisītis

Otrdien, 27.februārī, kad ārā valdīja stindzinošs aukstums, kāda sieviete likumsargiem ziņoja par Pārventas meža parkā atstātu piecus gadus vecu puisīti, kurš sauca pēc palīdzības, portāls zeltene.lv uzzināja no Ventspils pašvaldības policijas.

Plkst. 12:00 Ventspils pilsētas pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kādas personas par to, ka Pārventas meža parkā kāds mazs bērns sauc pēc palīdzības un viņš varējis paskaidrot, ka bijis pastaigā kopā ar citiem bērniem un skolotāju, taču nemāk paskaidrot, kur palikuši pārējie.

Likumsargi nekavējoties ieradās notikuma vietā, noskaidroja zēna vārdu, vecumu – 5 gadi, uzņēma patruļekipāžā un uzsāka Pārventas meža parka apsekošanu, lai bērns, iespējams, atpazītu savējos. Pēc tam tika apbraukāti visi Pārventas bērnudārzi, jo zēns stāstīja, ka ir no bērnudārza.

Tā kā nevienu bērnudārzu kā savējo zēns neatpazina, policijas inspektori izanalizējot situāciju, pieļāva iespēju, ka zēns, iespējams, ir no krīzes centra ģimenēm ar bērniem “Paspārne”. Šī versija tika nekavējoties pārbaudīta un aizdomas apstiprinājās. Puisītis veiksmīgi tika nogādāts “Paspārnē”.

Ventspils pilsētas pašvaldības policija izsaka pateicību sievietei, kas nepagāja garām bērnam, kas sauca pēc palīdzības un sniedza viņam tik nepieciešamo palīdzību, tūlītēji izsaucot likumsargus.


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close