Četras izplatītākās kļūdas, veicot tenisa likmes

Teniss viennozīmīgi ir starp populārākajiem sporta veidiem totalizatora spēlētāju vidū. Spēle pati par sevi ir saistoša un tai līdzi seko miljoniem fanu visā pasaulē, taču likmju veicēju vidū tā ir īpaša, tāpēc ka katru dienu iespējams atrast dažādākos turnīrus.

Totalizatori.com apkopojis izplatītākas kļūdas, ko spēlētāji pieļauj, veicot tenisa likmes.

Seguma ietekmes nenovērtēšana

Tenisa mačos viens no svarīgākajiem aspektiem ir segums, uz kura tiek spēlēts. Kā zināms, spēle turnīros notiek uz trim dažādiem segumiem – māla, zāles un hard.

Māls ir vislēnākais. Bumbiņa lec augstāk, kas dod priekšroku tipiskiem laukuma gala spēlētājiem. Spēlētāji, kuriem padodas garas izspēles ir lielas priekšrocības uz māla. Viens no izcilākajiem māla spēlētājiem ir Rafaēls Nadals.

Zāles segumā priekšrocība ir spēlētājiem ar labu servi. Bumbiņa atlec zemu un tas dod priekšroku agresīviem spēlētājiem, piemēram, Rodžeram Federam. Tikmēr hard segums mēdz būt dažāds -vienā vietā tas ir ātrāks citā lēnāks. Ja veic likmes uz hard seguma turnīriem, nepieciešams iegūt informāciju par vietu, kurā tie norisinās.

Grafika ignorēšana

Tenisa kalendars ir smags, tāpēc spēlētāji nerāda savu labāku sniegumu visos turnīros. Tieši tāpēc atsevišķiem turnīriem tiek izvirzīta īpaša prioritāte, piemēram. “Grand Slam” turnīriem. Visa gatavošanās tiek fokusēta uz to, lai labāko formu sasniegtu tieši tajā laikā.

Tā rezultātā atsevišķi turnīri tiek izmantoti formas iegūšanai vai tās testēšanai, līdz ar to sagaidāms, ka spēlētājs nerādīs to labāko sniegumu.

Ir grūti saprast, kādi spēlētāja mērķi, taču ar ieskatīšanos viņu turnīru grafikā vajadzētu būt gana, lai dodu izpratni. Daudzi cilvēki nenovērtē grafika nozīmi, kas rada kļūdas un neizpratni par spēlētāja sniegumu.

Neņemšana vērā, kā strādā tenisa rangi

Šis ir arī saistīts ar spēlētāja motivāciju konkrētā turnīrā, bet cita iemesla dēļ.

Tenisa rangi un punktu krāšana ir nedaudz dīvaina. Spēlētājs gūst punktus par savu sniegumu, taču tie tiek salīdzināti ar pirms gada iespēto. Katram spēlētājam jāaizstāv iegūtie punkti no jebkura turnīra vai arī tie tiek zaudēti.

Kā var noprast, tas padara nozīmīgus tos turnīrus, kuros labi veicies iepriekš. Spēlētāji ir motivēti aizstāvēt savus punktus, lai saglabātu savu vietu rangā. Tas ļauj tiem būt izsētiem labākās pozīcijās citos turnīros, tāpēc ir svarīgi noturēt vai uzlabot savu pozīciju.

Savstarpējo spēļu nenovērtēšana

Ņemot vērā, ka teniss ir individuāls sports, psiholoģija spēlē lielu lomu. Daudziem spēlētājiem ir savi iecienītākie un nīstākie pretinieki. Reizēm tas dzēš atšķirības kvalitātē un formā mentālā stāvokļa dēļ.

Reizēm iemesls mēdz būt stilu atšķirības. Citos gadījumos lomu spēlē arī nepatīkams zaudējums iepriekšējā tikšanās reizē. Jebkurā gadījumā, pirms likmes veikšanas ir vērts ielūkoties savstarpējo spēļu statistikā, lai izprastu tendences un nepieļautu nevajadzīgas kļūdas.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru