Četrus gadus vecs puika naktī sēž kādā Vecmīlgrāvja pieturvietā, kamēr vecāki turpat netālu nododas azartspēlēm

Vakar, 19. septembrī, pulksten 22.35 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par manāmi iereibušiem vecākiem ar mazu bērnu kādā Augusta Dombrovska ielas sabiedriskā transporta pieturvietā. Apstākļu noskaidrošanai uz notikuma vietu norīkota tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Tuvojoties norādītajai pieturvietai, likumsargi pamanīja kādu vīrieti ar aptuveni četrus gadus vecu puisēnu. Uzsākot sarunu ar vīrieti, no blakus esošās spēļu zāles izskrēja kāda manāmi iereibusi sieviete. Viņai pa pēdām sekoja arī vīrietis.

Sieviete pēkšņi puisēnu demonstratīvi apķēra, paņēma klēpī un sakārtoja viņa apģērbu. Dāma policistiem pastāstīja, ka esot zēna māte. Savukārt no spēļu zāles iznākušais vīrietis atklāja, ka esot zēna tēvs. Jautājot, kāpēc puika atrodas pieturvietā ar svešu vīrieti, kamēr vecāki atrodas izklaides vietā, pāris atbildēja, ka tūlīt jau došoties katrs uz savām mājām. Ikdienā bērns dzīvojot pie mātes. Savukārt notikuma dienā bijušie dzīvesbiedri bija satikušies pie paziņām, kur lietoti grādīgie dzērieni. Pēc tam visi kopīgi nolēmuši doties uz spēļu zāli. Viens no paziņām zēnu pieskatījis pieturvietā, kamēr pārējie ļāvusies azartspēlēm.

Ņemot vērā, ka vecāki nebija spējīgi par savu atvasi parūpēties, noskaidrots, ka par bērnu var uzņemties rūpes vecmāmiņa. Sieviete pēc likumsargu zvana nekavējoties ieradās notikuma vietā un mazdēlu aizveda uz savu dzīvesvietu. Sirmās kundzes dzīvoklī veikta pārbaude, kuras laikā konstatēti bērnam labvēlīgi apstākļi.

Lietas materiāli saistībā ar notikušo nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem vecāku atbildības izvērtēšanai.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru