Dienas horoskops 9.janvārim – domā līdzi un nepadodies

Horoscope wheel chart

Dienas notikumu apkopojums visām horoskopa zīmēm

AUNS Visu nevar gribēt – vienmēr būs kaut kas tāds, ko nesanāks piepildīt. Bet tas nenozīmē, ka Tev ir jāpadodas – viss nostāsies savās vietās

VĒRSIS Varbūt tomēr ir vērts padomāt par jaunām iespējam un vietām, kurās apgrozīties. Savā ierastajā zonā sāc justies ne tik labi.

DVĪŅI Ja Tu būtu iecietīgāks pret cilvēkiem, tad arī viņi būs iecietīgāki pret Tevi. Neplāno neko konkrētu nedēļas nogalei – neizdosies piepildīt

VĒZIS Visus nav iespējams vienlaicīgi iepriecināt, tādēļ nebēdājies, ja kaut kas noiet greizi. Neesi nekāda māte Terēze – domā vairāk par sevi

LAUVA Apkārt skraidot un meklējot, nekas neatradīsies. Un atceries, ka arī pats no sevis nekas nenotiek. Pārdomā savu vietu pienākumos.

JAUNAVA Nekur negribēsies iet un kaut ko darīt, tomēr, kas ir, tas ir jādara. Vakaru pavadi ģimenes lokā, jo tur atradīsi ilgi gaidīto mieru

SVARI Apsver ideju kaut ko mainīt savā dzīvē – bet neko mazu, tādu kārtīgu un ievērojamu. Ja vēlēsies, tad viss arī paliks labāks.

SKORPIONS Nelien citu darīšanās, ja tās neskar Tevi – citādāk var sanākt kaut kur ieberzties. Tev šobrīd problēmas nav vajadzīgas- izvairies.

STRĒLNIEKS Ja mazliet piebremzēsi, pastāv iespēja, ka viss beigās sanāks daudz labāks – labs nāk ar gaidīšanu – vai ne tā?

MEŽĀZIS Visas iespējas Tev ir atvērtas – atliek tikai piecelties, saņemties un darīt. Neviens Tevi nevar sodīt par to, ko izvēlēsies.

ŪDENSVĪRS Paskaties uz sevi, pirms saki kaut ko par to, ko dara citi. Izvērtē, kuros gadījumos ir vērts runāt atklātu valodu un kuros nav.

ZIVIS Šodien peldēsi pa straumi visam līdzi – galvenais ir nepadoties ceļā uz mērķi (protams, ja Tev tāds vispār ir). Domā ar galvu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru