Diēta pret drudzi. Ko ēst un dzert, ja ir paaugstināta temperatūra?

biezpiens
Ziema vienmēr bijusi saaukstēšanās slimību laiks. Kādu diētu ievērot, ja termometra stabiņš pārkāpis sarkano līniju, kas normālo temperatūru nodala no drudža stāvokļa.

Tiesa, kad ķermeņa temperatūra ir augsta, ēst negribas. Vēl vairāk – prāts atsakās pat domāt par ēdienu. Tomēr kaut kas jāapēd obligāti.

Zaļais buljons

Pirmām kārtām organismam nepieciešams olbaltums: tas palīdz sintezēt antiķermenīšus, kuri vēršas pret slimības ierosinātājiem vīrusiem vai baktērijām. Par labāko produktu olbaltumu rezervju papildināšanai tiek uzskatīta vistas gaļa, konkrētāk – vistas krūtiņa. No tās var izvārīt lielisku stipru buljonu, tikai vārīt nāksies ilgi – vismaz 2 stundas – uz lēnas uguns.

Lasi arī: Deviņi ieradumi, no kuriem jāatsakās, ja nevēlaties ziemā slimot!

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu kādi ēdieni ir piemēroti augstas temperatūras gadījumā:


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close