Greizsirdīga vīrieša tipi un pazīmes; veidi, kā ar to sadzīvot

Jealous boyfriend watching his girlfriend texting on the phone

Jau slavenais Šekspīrs savā traģēdijā atklājis, kādas mokas pārdzīvo greizsirdīgs vīrs, un visi labi zina, kā šis stāsts beidzās. Kopš tiem laikiem būtībā nekas nav mainījies – arī mūsdienās kaislības turpina virmot. Cilvēki ir greizsirdīgi ar un bez iemesla, moka sevi un moka citus.

Ja viss aprobežotos ar parastu nervu bendēšanu – to varbūt vēl varētu kaut kā pārdzīvot (lai gan ar laiku gan tas, kurš ir greizsirdīgs, gan arī tas, kurš ir šīs greizsirdības objekts riskē iemantot veselu buķeti neirožu), taču tā nav. Ār*ti ir konstatējuši, ka greizsirdības upuru “profesionālās Sli**bas” ir hipertonija un kuņģa čūla. Un te nu rodas ļoti būtisks jautājums: ko darīt, lai pasargātu veselību? Vai tiešām šķirties?

Psihologi uzskata, ka šķiršanās ir tikai galējais solis un tūlīt pat katram skriet uz savu pusi nav obligāti. Lai gan dzīvot zem viena jumta ar greizsirdīgu otro pusīti nebūt nav viegla lieta. Taču ja greizsirdībai nav paranojas izpausmju (greizsirdīgā persona nedraud ar suicīdu un nepielieto spēka paņēmienus), laulības saglabāšanai var mēģināt pielāgoties greizsirdīgā partnera raksturam.

Lasi arī: Aizpildi testu un uzzini, cik greizsirdīga esi!

Nosacīti greizsiržus (kā vīriešus tā sievietes) var iedalīt vairākos tipos. Partnerim, lai saglabātu ģimenē mieru, uzvedības modelis ir jāizvēlas atkarībā no tā, kuram tipam viņš vai viņa pieder.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kādi ir biežāk sastopamo greizsirdīgo vīru tipi:

Leave a Comment