1. Plecu sāpes
Nekādā gadījumā neguli uz sāniem, ja esi no tiem, kas vienmēr aizmieg guļot uz vieniem sāniem( vai nu tikai labajiem, vai kreisajiem) un sāpes vienmēr ir tikai vienā no pleciem. Mēģini gulēt uz otriem sāniem vai vēl labāks variants – uz muguras apķerot spilvenu!
2. Muguras sāpes
Novieto spilvenu zem augšstilbiem, ja guli uz vēdera, vai zem apakšstilbiem, ja guli uz muguras! Tam vajadzētu līdzēt.
3. Kakla sāpes
Viss ir atkarīgs no spilvena, uz kura tu guli. Turklāt spilvenus vajadzētu mainīt ik pēc 2 gadiem, jo tie tiek izgulēti! Un, kā pētījumi liecina, cilvēki par visērtākajiem ir atzinuši lateksa spilvenus.
4. Nespēj aizmigt
Pirmkārt, izvairies no kofeīna pāris stundas, pirms plāno iet gulēt. Otrkārt, vingro, nodarbojies ar fiziskām aktivitātēm no rīta vai pēcpusdienā. Treškārt, noliec savu mobilo tālruni labi tālu un nelieto vismaz stundu pirms plāno doties gulēt.
5. Saraustīts miegs
Izvairies no alkohola lietošanas, pirms plāno doties gulēt, jo tas ļoti ietekmē tavu miegu. Svarīgi ir pārliecināties, ka tava istabas temperatūra nepārsniedz 22 ℃, jo tad gluži vienkārši istabā ir pārāk karsts. Vispiemērotākā temperatūra miegam ir no 20 līdz 21,6 grādiem.
6. Nespēj pamosties
Šī ir lieta pie kuras ir savu ķermeni jāpieradina. Centies katru dienu( Jā, arī brīvdienās) celties vienā un tajā pašā laikā. Ar laiku tavs ķermenis būs pieradis pamosties noteiktajā laikā un piecelties būs daudz vieglāk!
7. Skābju atviļņi
No šī cieš aptuveni 7 miljoni cilvēku visā pasaulē. Noteikti ir jākonsultējas ar ārstu par iespējamajiem medikamentiem. Taču vari pamēģināt arī gulēt uz kreisā sāna un augsta spilvena.
8. Krākšana
Krākšana ir ne tikai kaitinoša, bet tā var norādīt uz vairākām veselības problēmām, bet galvenais ir atturēties no gulēšanas uz muguras. Vislabākais variants, kā mēģināt ar to cīnīties, ir gulēt uz sāniem vai paņemt papildus spilvenu, kas garantēs, ka galva būs novietota nedaudz augstāk. Vari pamēģināt arī izskalot kakla dobumu ar sālsūdeni pirms došanās gulēt!
9. Krampji kājās
Vieta, kas sarauta krampī, ir aktīvi jāmasē, jāizstaipa un jārada siltums, lai mazinātu radušās sāpes.