Insults: atcerieties 3 pirmos soļus, lai izglābtu dzīvību sev un saviem tuviniekiem!

insults pazīmes

Insults pazīmes: Kardiologi apgalvo, ka katrs, kurš izlasīs un dalīsies ar šo informāciju, var būt pārliecināts, ka viņš izglābs vismaz vienu dzīvību!

 

Iesākumā īss stāsts:

Atpūšoties brīvā dabā, jauna sieviete pēkšņi apstājās un nokrita uz zemes. Atpūtnieki vēlējās palīdzēt, bet viņa absolūti visiem apliecināja, ka jūtas labi, viņa esot tikai paklupusi aiz akmens jaunos apavos.

Sieviete bija ļoti bāla un nogurusi. Apkārtējie viņai palīdzēja nokratīt smiltis un iedeva trauku ar ēdienu. Inga atlikušo dienas daļu pavadīja bez pārmērībām. Pēc tam, kad visi devās mājās, viņas vīrs zvanīja visiem un paziņoja, ka viņa sievu aizvedusi ātrā palīdzība. 11:00 vakarā Inga nomira. Nāves cēlonis bija insults.

Ja atpūtnieki zinātu insulta pazīmes, tad jaunā sieviete būtu dzīva vēl šodien.

Bieži vien cilvēki nemirst pēkšņi. Bet tikpat bieži simptomi izpaužas ilgu laiku, un jūs joprojām varat palīdzēt personai, nekavējoties izsaucot ārstu.

Lasi arī: Asinsvadu tīrīšana: Kā uzturēt asinsvadus tīrus un tonizētus – 5 zelta receptes 

Lasot šo tekstu, jūs nezaudēsit daudz laika …

Neiroķirurgi ziņo, ka, ja palīdzība tiek sniegta 3 stundu laikā, no negatīvām insulta sekām var izvairīties. Svarīgi ir tas, ka jums ir jākonstatē insults un jāsāk rīkoties šajā īsajā laikā, un tas, protams, nav tik vienkārši.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

loading...

COMMENTS

Leave a Comment