Izmantojot miltus nerūsējušo tēraudu iespējams saglabāt kā jaunu

Šis paņēmiens kļūs par jūsu labāko sabiedroto, lai visi nerūsējošā tērauda priekšmeti jūsu mājās izskatītos kā jauni

Kā tīrīt nerūsējošo tēraudu ar miltiem – virtuve mirdzēs pēc 10 minūtēm. Mājas tīrīšanas padomi ar gadiem ir attīstījušies, piedāvājot alternatīvas ikdienas sadzīves problēmu risināšanai. Šie paņēmieni ir īpaši pievilcīgi, jo to īstenošanai nepieciešams maz sastāvdaļu, tie ir ekonomiski un viegli izpildāmi.

Mājās ir daudz nerūsējošā tērauda priekšmetu, kuru tīrīšana var šķist sarežģīta. Uz tiem šķiet ātrāk redzas katrs netīrums, katra svītras (īpaši ja virsma ir spīdīga). Tā var būt tējkanna, uz kuras paliek pat pirkstu nospiedumi, ja tai pieskaraties. Ne visas tērauda virsmas ir tik “jūtīgas”, bet liela daļa noteikti. Iespējams katrs, kaut reizi dzīvē, ir saskāries ar nospiedumiem, kas paliek uz tērauda virsmām. Tomēr pastāv vienkāršs un efektīvs paņēmiens, kā saglabāt tos kā jaunus, izmantojot tikai divas sastāvdaļas, no kurām viena ir milti.

Kā saglabāt nerūsējošā tērauda mirdzumu ar miltiem

Arvien vairāk cilvēku meklē vienkāršus un izdevīgus risinājumus sadzīves tīrīšanas problēmām, un tieši tāpēc DIY tīrīšanas metodes kļūst arvien populārākas. Sociālie tīkli veicina šo paņēmienu izplatību, jo to rezultāti ir patiesi iespaidīgi.

Kā arī tas ir tikai pozitīvi, ka cilvēks, atklājot ko nederīgu, padalās zināšanās ar citiem. Nerūsējošais tērauds ir viens no iecienītākajiem materiāliem dažādās mājas zonās, it īpaši virtuvē un vannas istabā.

Kā tīrīt nerūsējošo tēraudu ar miltiem – virtuve mirdzēs pēc 10 minūtēm. Lai gan nerūsējošā tērauda kopšana var šķist sarežģīta un speciālie tīrīšanas līdzekļi mēdz būt dārgi, pastāv alternatīvs risinājums. Šī metode palīdzēs saglabāt tērauda izstrādājumu spožumu, izmantojot tikai divas mājās pieejamas sastāvdaļas.

Lai gan tas var šķist neticami, ir mājas triks, kas ļauj saglabāt nerūsējošā tērauda virsmas kā jaunas, izmantojot tikai ūdeni un miltus. Lai to paveiktu, vienkārši apkaisiet nerūsējošā tērauda priekšmetu ar miltiem un noslaukiet to ar mitru drānu. Alternatīvi, miltus var uzbērt uz samitrināta sūkļa, viegli noberzt, noskalot un nosusināt.

Milti galvenokārt sastāv no: Cietes (apmēram 70–75%), olbaltumvielām (10–15%), ūdens (10–14%), šķiedrvielām, taukiem (1–2%) – galvenokārt atrodami pilngraudu miltos, jo tie satur vairāk kliju un dīgļu. Minerālvielām – kālijs, magnijs, dzelzs, fosfors un cinks. Vitamīniem – galvenokārt B grupas vitamīni (B1, B2, B3, B6).

Lasi vēl: Mazs sadzīves priekšmets, ko parasti izmetam, izrādās satur 22 karātu zeltu

Esošā ciete un šķiedrvielas veic pulēšanas darbu, tauki dod tēraudam spīdumu, tāpēc labāk izmantot pilngraudu miltus. Daudzi, kas ir izmēģinājuši šo metodi, apgalvo, ka talka pulveris var būt tikpat efektīvs kā milti. Šo metodi var izmantot arī gludekļiem, bet pēc tam rūpīgi jāizmazgā, lai tvaika atverēs nepaliek miltu pārpalikumi.

Leave a Comment