Izvēlies kaķi un uzzini, kas tev nepieciešams attiecībās!

Jums tikai jāaplūko šie saldie kaķēni un jāpasaka, kuru no tiem izvēlaties!

Jūsu atbilde jums pateiks, kāda veida mīlestību jūs meklējat attiecībās.

1.Kaķis

Ja jūs izvēlaties melnu kaķi, protams, jums nerūp, ko un kas saka. Nu, melnajiem kaķiem ir ļoti slikta reputācija: tie tiek uzskatīti par sliktu zīmi, tie rada sliktu veiksmi. Tomēr jūs neesat ieinteresēti, ko citi saka: jūs skatāties savu sirdi, lai kur jūs arī dotos.

Šā iemesla dēļ jūs meklējat piedzīvojumu partneri, kuram arī patīk nedaudz lauzt noteikumus. Kāds, ar kuru jūs varat doties uz eksotiskām vietām, ar kurām jūs varat nodarboties ar ekstrēmo sportu vai vienkārši ar kuru jūs varat dalīties dzīvē.

LASI ARĪ: 4 zodiaka zīmes, kas ir visvairāk nervozē pirms pirmā randiņa

2.Kaķis

Ja izvēlaties persiešu kaķi, jūs esat mierīgs cilvēks, kam patīk mierīga un līdzsvarota dzīve. Tāpat kā šie kaķi, tu esi laipns, maigs un mierīgs. Tas, ko jūs sagaidāt no sava partnera, ir tīra lojalitāte. Jūs vēlaties būt sava partnera dzīves centrā.

3.Kaķis

Ja izvēlaties trešo kaķi, tas ir tāpēc, ka jūs esat persona, kas izjūt savu vidi. Tas nozīmē, ka jums ir vajadzīgs tāds pats jutīgais partneris. Varbūt jums ir nepieciešams atrast spēcīgu partneri, kurš zina, kā pieņemt lēmumus! Jums ir nepieciešama persona, kurai nebūs problēmu ar savu izjūtu un emociju izpausmi.

4.Kaķis

Visbeidzot, ja izvēlējāties pēdējo kaķi, tas ir tāpēc, ka esat ļoti neatkarīga persona. Jūs meklējat kādu, kas ir viss, un vienmēr būs ar jums, bet kurš atstās brīvu vietu jūsu individualitātei.

Jūs nolemjat būt kopā ar kādu citu, ja esat pārliecināts, ka tā ir viena un tā pati persona. Bet pat tad, kad jūs to atradīsiet, jums ir nepieciešama sava neatkarība.

Tāpēc jūsu ideālais partneris ir tāds, kurš nav atkarīgs no jums. Lai gan tas var būt trieciens jūsu ego sākumā, jūs drīz sapratīsiet, ka tas ir tieši tas, kas jums nepieciešams: kāds ies jums līdzās, bet savā veidā.

avots: esotericblog

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Leave a Comment