Jēkabpilī kontroliere izsēdina no autobusa mazu meiteni viņai nezināmā pieturā

Jēkabpilī kāda kontroliere no “Jēkabpils autobusu parks” autobusa izsēdinājusi kādu 11 gadus vecu meiteni viņai nezināmā vietā, vēsta vietējais portāls “Radio1.lv“.

Ar portālu sazinājusies jēkabpiliete Līga un paudusi sašutumu par to, ka viņas 11 gadus veco meitu biļešu kontroliere pirmdien, 12. februārī, izsēdināja no 5. maršruta autobusa, nepagaidot, kamēr bērns somā sameklē un viņai uzrāda biļeti.

“Līga sacīja, ka meita brīvdienās saslima un viņa kopā ar bērnu šodien devās uz poliklīniku pie ģimenes ārsta, kur meitenei noteikts ambulatorais ārstēšanās režīms. Bērnam, esot poliklīnikā, arī paaugstinājusies temperatūra. Pēc tam abas ar piektā maršruta autobusu, kas no pieturvietas “Poliklīnika” atiet pulksten 11.20, devušās prom, Līga, lai dotos uz darbu, bet meita mājās. Līga izkāpusi pieturvietā “Vecpilsētas laukums” un devusies uz darbu, savukārt meitai bijis jābrauc līdz pieturvietai “Dārzu iela”. Lai nepazaudētu, meita biļeti ielikusi somā. Pieturvietā “Meža iela” iekāpušas kontrolieres. Meita, būdama slima, ar temperatūru un sliktu pašsajūtu nav varējusi tik ātri atrast biļeti, kā arī satraukusies, ka neizdodas atrast un sākusi raudāt. Kontroliere nav gaidījusi kamēr bērns nomierinās un atrod biļeti, un ziemas laikā raudošu, slimu bērnu izsdinājusi no autobusa pieturvietā “Akurātera iela”,” skaidrots portāla publikācijā.

Meita zvanījusi mātei jautājusi, ko tagad darīt, jo no pieturvietas, kur izsēdināta, kājām ceļu uz mājām nezinot kā atrast, un viņai nav bijis arī naudas, lai brauktu ar nākamo autobusu.

Mātei palīdzējusi kolēģe, kas ar savu transportu aizvedusi viņu pie meitas un nogādājusi to mājās, kur meita nomierinājusies un atradusi, kurā somas kabatiņā bija ielikusi biļeti.

“Līga ir neizpratnē kā kontrolieres var izsēdināt mazu, raudošu meiteni no autobusa, nepagaidot, kamēr bērns sameklēt biļeti? Tāpat arī pārsteidzot citu pasažieru vienaldzība šajā situācijā, kas nav iejaukušies un aizstāvējuši mazo meiteni,” minēts publikācijā.

Uzņēmuma “Jēkabpils autobusu parks” direktors Jāni Ščerbickis portāla pārstāvjiem sacīja, ka ir nepatīkami pārsteigts par šādu kontrolieru rīcību, jo uzņēmumā, atsaucoties uz līdzīgiem gadījumiem citviet Latvijā, tajā skaitā arī uz gadījumiem ar traģiskām sekām, kontroles dienestam esot vairākkārt uzsvērts, ka bērni ir īpaši pasažieri un tiem ar vai bez biļetes jānonāk galapunktā.

Ščerbickis sola, ka šis atgadījums tiks izmeklēts un vainīgie saukti pie atbildības.

AR rakstu portālā Radio1.lv varat iepazīties spiežot ŠEIT

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru