Horoskops 13.februārim: sīkas likstas kādam ies secen!

Izdevīga diena gan biznesa, gan atpūtas braucieniem! Daudziem nāksies apslāpēt savu temperamentu, lai panāktu vēlamo. Neiztikt bez dažādām sadzīves ķibelēm!

Auns

Šodien jutīsieties emocionāli nestabils. Vēlams pabeigt iesākto, paļauties uz savu intuīciju un uzmanīgi sākt jaunus darbus. Būs nepieciešamībā izrādīt žēlsirdību un altruismu.

Vērsis

Šodien saziņa jums radīs jaunas likteņa pārmaiņas, kas būs pozitīvas un elpu aizraujošas. Saziņa ne tikai jau ar esošām paziņām, bet iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem, garantē labi pavadītu laiku.

Dvīņi

Šodiena ir ideāla, lai pievērstos personīgo jautājumu risināšanai. Ja jums rodas priecīgas ziņas vai informācija, centieties nedalīties ar tām ar cilvēkiem, kas ir skaudīgi un noskaņoti nelabvēlīgi pret jums. Var gadīties, ka viņi vēlēsies pievienot darvas karoti, jūsu medus mucai.

Vēzis

Diena lidos ātri un nepamanīti. Ja nav vēlēšanās nedariet neko. Tagad ir pienācis laiks pienācīgi atpūsties un iegūt spēkus. Centieties izvairīties no attiecību risināšanas.

Lasīt arī: Kā satikt savu mīlestību

Lauva

Šī diena būs izdevīga visiem braucieniem. Tie būs atšķirīgi drošībā. Izvairieties no iespējas kļūt par greizsirdības objektu. Nedodiet iemeslus konfliktiem ar radiniekiem un tuviniekiem.

Jaunava

Diena var piedāvāt jaunas interesantas perspektīvas, jo īpaši profesionālajā jomā. Taisnība, ka jums jāparāda ne tikai vēlme, bet arī raksturs. Nevilcinieties, pieņemot lēmumu, nepalaid garām izdevību. Visticamāk, ka vecajai paziņai būs svarīga loma jūsu liktenī.

Svari

Atturieties no jebkuru apspriedes vai nosodīšanas, jo izrunātie vārdi var atgriezties pie jums kā bumerangs. Šajā periodā jums būs ļoti augsts enerģijas potenciāls, un jūs spēsiet pretoties jebkādām nelaimēm. Bet jūs varat paļauties uz palīdzību tikai labos darbos.

Skorpions

Panākumi būs gandrīz visās kompānijās. Bet atcerieties: nelieciet savus dusmas pārējos. Tagad cilvēku reakcija uz jūsu nežēlību var būt pārmērīga. Mēģiniet neaizņemties visu uzreiz, bet pabeigt iesākto darbu.

Lasīt arī: Horoskops nedēļai: 12.-18.februārim – mīlestības un siltu jūtu laiks

Strēlnieks

Diena paies bez lielas pieredzes, ja neradīsiet problēmas ar savām rokām. Centieties neapstrīdēt citus. Šis ir labs laiks maziem braucieniem, ieskaitot romantiskus ceļojumus.

Mežāzis

Šajā dienā jūs būsiet apmierināti ar sevi un sava darba rezultātiem. Neskatoties uz augstu profesionālo slodzi, jums būs pietiekami daudz laika atpūtai un saziņai ar tuviniekiem. Ir iespējami jauni romantiski hobiji, nav izslēgts nopietnu attiecību sākums.

Ūdensvīrs

Esi gatavs grūtībām, kas var rasties jūsu profesionālajā ceļā. Nedomājiet, ka viss, kas ir iecerēts, notiks vai arī kāds palīdzēs. Darījumu sarunām vajadzētu būt veiksmīgai –  ja jūs būsiet pietiekami daiļrunīgi un pārliecinoši.

Zivis

Jūs dzirdēsiet daudzus solījumus, kas var iedvesmot jūs. Pirms jūs sadedzināt nelaimīgā lāča ādu, rūpīgi jādomā. Šī diena var dot mieru tiem zīmējuma pārstāvjiem, kuri novērtē spēcīgu mīlestību vai ģimenes attiecības.

 

Avots: vedmochka.net

Gunta Graudiņa

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru