Kā noskaidrot cilvēka raksturu pēc to acu krāsas

Tiek uzskatīts, ka acis atver cilvēka dvēseli un palīdz redzēt cilvēka tumšo un gaišo pusi. Uzziniet, kā acu krāsa var pastāstīt par tavu iekšējo pasauli.

Bieži vien cilvēki cenšas slēpt savas tumšās puses, lai atstātu labu iespaidu uz citiem. Tomēr, pētot sarunu partnera uzvedību, paradumus un vēlmes, jūs varēsiet uzzināt viņa būtību. Radīt precīzāku cilvēka psiholoģisko portretu, palīdz viņa acis. No skatiena jūs varat saprast, kādas emocijas jūt cilvēks jums blakus. Bet acs varavīksnenes krāsa visvairāk stāsta par cilvēka iekšējo pasauli.

Melnas acis

Melno acu īpašniekiem ir spēcīga iekšējā enerģija. Bet bieži šie cilvēki ir enerģijas vampīri, kas izpaužas to raksturā. Tie nav vissociālākie cilvēki. Viņi reti runā par sevi, bet vienmēr cenšas uzzināt vairāk par saviem draugiem. Bieži viņi izmanto psiholoģiskā spiediena metodi, lai uzlādētu savu biolauku uz citas personas enerģijas rēķina.

Ja cilvēks ar melnām acīm sev izvirzīs mērķi – viņš to noteikti sasniegs. Pateicoties spēcīgajam, nežēlīgajam raksturam, šie cilvēki nebaidās no jebkādiem šķēršļiem un vienmēr cenšas ieņemt vadošus amatus, pat ja tam būs jāpārvieto citi. Melno acu turētāji reti iemīlas un pulcē ap sevi draugus, bet, ja viņi ir ieinteresēti, viņi darīs visu, lai sasniegtu viņu labvēlību.

LASI ARĪ: 6 zodiaka zīmes, kas ir visvairāk atkarīgas no mīlestības

Tumši brūnas acis

Brūnas acis dod cilvēkam spēcīgu enerģiju. Tāpēc brūnu acu īpašniekiem ir spēcīga rakstura iezīme, viņiem ir līderības īpašības un vienmēr ir pārliecināti par sevi. Ārēji šie ir ļoti pievilcīgi cilvēki, kas var likt pretējam dzimumam iemīlēties tikai ar skatienu. Personai ar brūnām acīm ir laba humora izjūta un asprātība, tāpēc viņš nekad necieš no komunikācijas trūkuma un ir populārs jebkurā kompānijā.

Brūnu acu īpašnieki – siržu lauzēji. Viņi bieži iemīlas, mēģina visos veidos iekarot apjūsmas objektu, bet pēc tam, kad viņi ir uzvarējuši cilvēka sirdi, kurš jau iemīlējies viņos, viņi izzūd uz visiem laikiem. Šādiem cilvēkiem ir grūti atteikties no savas brīvības un visu savu dzīvi veltīt vienai personai. Lai gan laika gaitā daži no viņiem apmetas un kļūst par labiem ģimenes cilvēkiem.

Gaiši brūnas acis

Atšķirībā no tumši brūnu acu īpašniekiem, cilvēki ar vieglāku toni ir ļoti noslēpumaini. Viņiem ir grūtības uzsākt sarunas ar svešiniekiem, dod priekšroku vientulībai, nevis trokšņainām kompānijām. Viņiem parasti nav liela draugu loka un bieži vien ir tikai viens vai divi draugi. Bet tajā pašā laikā viņi vienmēr palīdzēs un nekad neateiks saviem mīļajiem.

Gaiši brūnu acu īpašnieki ir ļoti atkarīgi no citu viedokļa. Jebkura kritika liedz viņiem ticību un ietekmē emocionālo stāvokli. Ja viņi bieži tiek nosodīti, tas var izraisīt nopietnus garīgus traucējumus vai pat smagu depresiju. Tajā pašā laikā viņi paši reti apspriež citus, un, pat ja viņi nav apmierināti ar personas uzvedību, viņi cenšas saglabāt savu viedokli.

Turpini lasīt nākošajā lapā…

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Leave a Comment