Kā pavisam vienkārši atbrīvoties no ausu «sēra»?

Ausu sērs spēlē nozīmīgu lomu tavu ausu veselībā. Kā apgalvo speciālisti, tas pasargā ausis no netīrumiem un putekļiem, kas var sabojāt veselību un izraisīt infekcijas.

Ir labi, ja ausu sēra daudzums ir neliels, tomēr tad, kad tas sāk pārsniegt robežas, tas nekādā ziņā vairs nav veselīgi. Tieši tādēļ mēs tev piedāvājam pavisam vienkāršu veidu (recepti), kā atbrīvoties no nevajadzīgā ausu sēra.

Kā to pagatavot?

Kopā samiksē olīveļļu vai mandeļu eļļu ar cepamo sodu un iegūto masu iepilini ausīs. Pēc tam apgulies gultā un ļauj ārstniecības līdzeklim ievilkties aptuveni 15 minūtes. Atceries sākumā procedūru veikt vienai ausij un pēc tam otrai, lai eļļa kārtīgi iesūktos ausīs.

Lasi vēl: Krākšana, niezošas ausis un citi alerģiski simptomi no pelējuma. Kā ar to cīnīties?

Pēc tam viegli iztīri ausis ar vates kociņiem un paskalo ar nelielu ūdens daudzumu. Būsi pārsteigts par rezultātiem!

Avots: queentips.com


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close