Kā veicināt vīrieša iniciatīvu veikt noderīgas lietas? Pats neaizdomājas

“Kā veicināt vīrieša iniciatīvu veikt noderīgas lietas, ja viņš pats līdz tam neaizdomājas?”

Atbild Dimantra Antra:

Vīrietis pats tiešam var neredzēt visu to, ko būtu jādara, jo patiesībā to intuitīvi jūt sieviete. Sievietei ir vajadzības un sieviete zina, ko grib. Savukārt vīrietis nevar zināt, kas ir viņas galvā. Tādēļ sievietei ir prasmīgi jāpasaka, jānodod un jāiedvesmo vīrietis uz savu savu vajadzību. Jo tas darbs, ko sieviete vēlas, lai vīrietis paveic, ir viņas – sievietes vajadzība, nevis vīrieša.

Tādēļ ir svarīgi, kā nodot vīram savu vajadzību. Pirmkārt, ir jānotic, ka vīrietis spēj to izdarīt. Svarīgs ir process, kā vīru aplaimot un pagodināt, par to, ka viņš būs paveicis šo uzdevumu. Vīrietim ir jāredz mērķis, kādēļ viņam tas būtu jāveic. Vienkāršs veids ir: ”Lūdzu, mīļais, izdari to un to.” Skaidri pateikt, ko vajag izdarīt. Par šo vajadzību izpildi tev ir jāsajūsminās un citādi jāizrāda apbrīna par paveikto uzdevumu.”

Avots:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close