Jauns trends dzimumdzīves uzlabošanai: G-punkta injekcijas; Vai tas darbojas?

what-o-shot-feels-like-2

Gan jau, ka iepriekš esi dzirdējusi par klitorālajām un G-punkta injekcijām, kas ir pieejamas arī pie mums Latvijā, lai uzlabotu savu un partnera dzimumdzīvi, taču kā un vai tās vispār darbojas? Vai ir vērts?

Sāksim ar to, ka šīs injekcijas primāri ir paredzētas sievietes dzimumorgānu veselības uzlabošanai un kosmētisku defektu mazināšanai vai likvidēšanai, bet sievietes to plaši izmanto seksuālās baudas pastiprināšanas nolūkos, injekcijas veicot izteiktākajos sievietes dzimumorgānu baudas punktos -klitorā un G-punktā (jutīgākais punkts vagīnā). Kā tas notiek un vai tas tik tiešām darbojas? Vai ir vērts tērēt milzu naudu par procedūru?

Seksa rubriku žurnāliste Beka no ASV izmēģinājuma kārtā piekrita procedūrai un nolēma iemūžināt savu vizīti pie speciālista video formātā.

Lasi vēl: Kā attīstīt jutekliskumu vēl krietni pirms mīlēšanās – sagatavošanās tantriskajam seksam

Ja vēlies uzzināt par Bekas pieredzi ar klitorālo un G-punkta injekciju, tad pāršķir lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close