Ko saka vīrietis un ko tas nozīmē

Lielākā daļa problēmu attiecībās rodas, jo mēs vienkārši nepareizi saprotam viens otru: vīrieši un sievietes vienā un tajā pašā frāzē izvirza dažādas nozīmes. Lielākoties vīrieši saka sievietēm to, ko viņi domā, vai arī mēģina izvairīties no atbildes. Sievietes dzird to, ko viņi vēlas dzirdēt, vai ko viņi dzirdēt baidās.

Ļaujiet mums izanalizēt dažas no frāzēm, ko bieži saka vīrieši, un mēģināsim atklāt viņu patiesās vēlmes.

Viņš saka: “Nesteigsimies” (“Parunāsim par to vēlāk”).

Tas nozīmē: es negribu to darīt. Vīrietim ir grūti tieši atteikt mīļotajai sievietei, ko viņa pastāvīgi pieprasa, pat ja viņš uzskata, ka tas ir bezjēdzīgs vai praktiski neiespējams. Sieviete, protams, dzird neskaidrību viņa balsī, bet neuzskata to par nepiekrišanu. Viņai šķiet, ka tevi vienkārši vajag mazliet piespiest. No šejienes vīriešu stāsti par “smadzeņu skalošanu” un sieviešu aizvainojumiem par neīstenotiem solījumiem. Pajautājiet partnerim tieši to, kas viņam nepatīk par jūsu ierosināto ideju. Apspriediet to un pieņemiet kopīgu lēmumu. Varbūt jūs pat piekritīsiet vīrietim. Vismaz, tad jums nebūs iemesla savstarpējām pretenzijām.

Lasīt arī: Vasilisa Volodina: kā dzimšanas diena ietekmē finansiālo stāvokli

Viņš saka: “Esmu noguris.”
Tas nozīmē: liec man kādu laiku mieru. Runājot par to, vīrietis patiešām ir izsmelts līdz robežai vai vienkārši vēlas pabūt viens. Viņam nav daudz vajadzīgs: no jūsu puses klusums, bojeviks vai futbols no televizora puses, glāze alus vai grauzdiņu no virtuves. Bet nē! Ar šo frāzi, sieviete dzird: “Es esmu noguris no tevis, es esmu noguris no mūsu dzīves, es nemīlu tevi …” Un, atkarībā no viņas temperamenta, partneri gaida milzīgs skandāls, dzeloņainas piezīmes, klusi šņuksti. Piekrīti, tas nav tik grūti, uz pāris stundām, dot vīrietim atpūsties. Turklāt, pēc stundas viņš pats atnāks pie tevis.

Viņš saka: “izmēģināsim kaut ko jaunu gultā.”

Tas nozīmē: mums viss ir labi. Bet draugi stāsta, ko tādu… Sieviete dzird: “Es viņu neapmierinu gultā, es esmu neglīta (resna), viss ir beidzies, viņš vairs mani nemīl, viņam, iespējams, ir cita.” Padomājiet: ja vīrietim, kam ir kāda cita, maz ticams, ka vēlēsies pielikt pūles un mēģinās uzlabot seksuālo dzīvi ar nevajadzīgu sievieti.

Viņš saka: “Es neesmu gatavs laulībām.”

Tas nozīmē: tagad viņš tiešām nav gatavs. Un viņš ir godīgs ar tevi. Kas notiks pēc mēneša, gada, nav zināms. Dzirdot šos vārdus, sieviete domā: “Viņš mani nemīl!”, Vai “Visi to saka, palikšu stāvoklī un mēs apprecēsimies!” Vai arī “Viņš nekad neprecēsies”. Kāpēc tērēt laiku uz viņu? “… Nemoki sevi ar aizdomām un nedramatizējiet situāciju – ļaujiet vīrietim attīstīt domu. Viņam nekas nav jābaidās, jo viņš jau ir pateicis vissvarīgāko. Vienkārši neveidojiet scēnas. Un tad, varbūt, jūs dzirdēsiet informāciju, no kuras jūs tiešām varat izdarīt secinājumus.

Lasīt arī: Maska, kuru nēsā iemīlējies vīrietis atkarībā no viņa zodiakālās zīmes

Turklāt dažādu zodiaka zīmju pārstāvji dažādos veidos mēģina sniegt svarīgu informāciju savam partnerim.

• Auna vīrietis, nesarežģīs tavu dzīvi un visu pateiks tieši. Bet paturiet prātā, ka, lai sasniegtu mērķi, viņam nesagādā problēmas melot.
• Bet Vērša mīļotā sieviete var būt pārliecināta, ka partneris viņai būs atvērts un godīgs.
• Romantisks, bet tajā pašā laikā savtīgais Dvīnis prasīs sievietei pastāvīgu uzmanību saviem vārdiem, bet viņi ne vienmēr ir gatavi viņā klausīties.
• Uz konstruktīvu dialogu vīrietis-Vēzis ies tikai ar vienāda spēka partneri.
• Ārēji labdarīgs un pašpārliecināts, Lauva gaida sava mīļotā aplausus. Ar to, kas nekautrējas aplaudēt, viņš patiešām atklās sevi un būs gatavs uz daudz ko.
• Skaidri un vienkārši pateiks sievietei visu, ko domā par viņu vīrietis-Jaunava. Pat mīlestībā viņš cenšas vadīties pēc loģikas.
• Svaru zīmes vīriešu raksturīgā divkosība, vienmēr mulsinās sievieti. Bet šeit ir tikai viena izeja – pielāgoties.
• Temperamentīgais Skorpions – pēc būtības līderis un spēlētājs – darīs visu, lai sasniegtu savu mērķi: jūs varat sagaidīt manipulācijas, maldināšanu un spiedienu no viņa.
• Uztverams un tolerants Strēlnieks būs uzmanīgs partneris, taču jums būs nepieciešams daudz laika un enerģijas, lai viņu novestu pie laulības.
• Reālists un praktiķis, Mežāzis ir ļoti noslēgts. Jums būs jāuzmin, ko tas domā.
• Slēpts ir vīrietis Ūdensvīrs, viņam būs nesaprotama un nepatīkama jūsu pārmērīgā emocionalitāte.
• Zivis ir ļoti jutīgi. Bet viņš ne vienmēr spēj būt godīgs dialogā ar partneri.

 

Avots: vedmochka.net

Gunta Graudiņa

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru