Krievijas zonas “gadžeti”: droni, kaķi un arbaleta bultas lido pāri cietuma mūriem

1

Nelegālu sūtījumu uz Krievijas ieslodzījuma vietām mazāk nekļūst, drīzāk otrādi, konstatējis resurss “Life.ru”, piebilstot, ka saskaņā ar Federālā Sodu izpildes dienesta informāciju tikai degvīnu vien konfiscē 300 litru apjomā gadā.

“Brālība” aktīvi stutē “sēdošos” kolēģus ar naudu, narkotikām, alkoholu un citām aizliegtām lietām. Turklāt kontrabandisti pastāvīgi pilnveido metodes, kā nemanītiem paveikt uzdevumu: tie ir gan tradicionāli izmantotie dzīvnieki (kaķi), gan tehniski jauninājumi, tostarp droni.

Piemēram, Krievijas kolonijā Nr. 5 apsardzes darbinieka rutinētās sardzes stundas iztraucēja dīvaina zumēšana. Vīrietis satrūkās un sāka uzmanīgi vērot nakti. Drīz vien garām sardzes tornim palidoja drons, virzoties uz saimniecības ēkām.

Lasi vēl: Traks ieslodzītais cietumā izdara kaut ko neprātīgu!

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kā turpinājās stāsts un lai lasītu vēl par citiem gadījumiem!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close