Trīsdesmit veidi, kā piesaistīt to, par ko jūs sapņojat

1

Piesaistīšanas likums ir ļoti vieds likums, pēc kura veidojas dzīve. Tāpēc ir svarīgi iemācīties attīstīt intuitīvās spējas un piesaistīt savai dzīvei to, par ko sapņojat.

Iespējams, jūs sapņojat ceļot pa pasauli? Sen vēlējāties uzrakstīt grāmatu? Vai apsverat iespēju atvērt savu kafejnīcu? Katram cilvēkam ir savi unikāli sapņi, bet tikai nedaudzi tic, ka to īstenošanās ir iespējama. Nekad neļaujiet kādam jums teikt, ka jūs to nespēsiet izdarīt. Ticiet sev.

Vajag izplest spārnus! Meklējiet savu mērķi un jēgu šajā dzīvē. Pats galvenais – uzskatīt sapņus par absolūti reāliem un vērot, kā tie īstenojas. Bet pēc tam jūs varēsiet parādīt citiem, ka dzīve nebūt nav tik skarba, kā mēs par to pastāvīgi domājam. Un ka mums ir laimējies dzīvot šajā brīnišķīgajā pasaulē, kurā brīnumi notiek katru dienu.

Esiet pozitīvi
Ejiet pa dzīvi ar pozitīvu attieksmi. Kad jūs runājat, dariet to ar labiem nodomiem. Piesaistiet pozitīvas domas neatkarīgi no tā, ar ko nodarbojaties. Jo vairāk pozitīvās enerģijas valdīs jūsu domās, jo mazāk negatīvā būs jūsu dzīvē.

Esiet pateicīgi
Šajā pasaulē ir ne mazums lietu, par ko mēs varam būt pateicīgi. Esiet pateicīgi par savu ģimeni. Esiet pateicīgi par saviem draugiem. Esiet pateicīgi par mājokli. Esiet pateicīgi par ēdienu. Esiet pateicīgi par piedzīvojumu. Uz šīs planētas ir daudz cilvēku, kuri var tikai sapņot par to, pie kā jums jau laimējies tikt.

Lasi vēl: Gribi būt veiksmīgs? Tad pirms gulētiešanas jāsāk darīt ŠĪS lietas!

Šķir lapu tālāk, lai lasītu vēl citus ieteikumus!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close