Lietas par attiecībām, kuras Tev neviens nestāsta

tumblr_lveq9t89tc1qegia4o1_1280-1024x682

Attiecības ir ļoti sarežģīts process – un te dažas lietas, kuras Tev neviens par tām nestāsta

Dažkārt tev būs jādara lietas, kuras tu nemaz nevēlies darīt, piemēram, jātiekas ar otras pusītes draugiem, kuri tev nepatīk. Tas tavam sirdsāķītim nozīmē ļoti daudz – ka esi gatavs tikties ar cilvēkiem, kuri ir svarīgi viņa dzīvē. Šajā ziņā otra cilvēka vēlmes jāliek pāri savējām.

Tas ir iespējams pavadīt ar kādu kopā ļoti daudz laika, tikties praktiski katru dienu, bet pēc daudziem gadiem vēl aizvien mīlēt to cilvēku un nebūt garlaikotam viņa klātbūtnē.

Kļūt kādam emocionāli tuvam ir ļoti sarežģīti. Mēs ne vienmēr esam spējīgi ātri vien kļūt tuvi kādam- tam nāk līdzi bailes par pagātnē piedzīvoto, tomēr jācenšas izmantot izdevības, ko dzīve dod, citādāk var sanākt palaist garām ko ļoti labu.

Tava otrā pusīte diezin vai būs tas cilvēks, kādu esi iztēlojies sev blakus. Tas tikai un vienīgi tādēļ, ka mēs vienmēr iedomājamies sev blakus tādu cilvēku, kura nemaz nav – bez trūkumiem un pavisam ideālu. Tomēr tādu nekad neatrast – nolaid savas cerības mazliet zemāk.

Labās attiecības nav slikti, ja esi pirmais, kurš saka “es tevi mīlu”. Ja attiecības ir labas un ved uz kaut ko pavisam labu, tad vienkārši pasaki to tad, kad šķiet, ka ir pienācis pareizais laiks. Tas var būt ļoti biedējoši, tomēr…tas ir to vērts!

Jūs kopā varat aizsākt sliktus ieradumus, tomēr varat arī viens otru no tiem atradināt. Slikti ieradumi ir grūti atmetami, tomēr, ja otrs cilvēks ir blakus, lai tevi atbalstītu, tad tas uzreiz kļūst daudz vieglāk. Lūdz palīdzību un iegūsti motivāciju!

Tu nejutīsies pilnvērtīgāks kā cilvēks. Mēs bieži domājam, ka attiecības mūs padarīs kaut kādā ziņā piepildītākus, tomēr tā nebūs. Varbūt uz laiku tā šķitīs, tomēr tā nav – mēs paliekam tādi paši, atšķiras tikai tas, ka esam attiecībās.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru