Lūk ŠĪS ir supermammas! 4 gadījumi, kad bērnu dzīvība bija svarīgāka par savējo

Mamma, kas atdeva savu dzīvību sava mazuļa dēļ

Capture3

Elizabetei 2010.gadā atklāja ļaundabīgu audzēju. Pēc ilgstošas ķīmijterapijas un operācijas, viņa pārvarēja vēzi. Iegūstot jaunu skatu uz dzīvi, viņa apprecējās ar vīru Maksu un 2013.gada vasaras sākumā viņiem “pieteicās” bērniņš. Ģimenes idilli Elizabetei nebija ļauts izbaudīt ilgi – viņa tā gada rudenī ārsti paziņoja, ka vēzis ir atgriezies. Elizabete tika nolikta smagas izvēles priekšā: ārstēšana un grūtniecības pārtraukšana vai neārstēšana un grūtniecības turpināšana. Elizabete izvēlējās otro variantu – viņa riskēs ar savu dzīvību, lai tikai laistu pasaulē savu bērniņu. 2014.gada janvārī ārsti konstatēja, ka vēzis bija izplatījies un veica Elizabetei ķeizargriezienu. Mazulīte bija pilnībā vesela, taču Elizabetes dzīvība karājās mata galā. Viņai nekavējoties tika uzsākta ārstēšana, taču tā gada martā viņa vēzim padevās.

Mamma, kas skatījās dabas katastrofai tieši acīs, lai glābtu savu bērnu

Capture5

21 gadu vecā amerikāniete Džalisa Greindžere upurēja savu dzīvību viesuļvētras laikā, lai viņas bērns izdzīvotu. 2011.gada 6.martā viņas pilsētu pārsteidza viesuļvētra. Džailisa mājās ar savu mazuli bija vieni. Viesuļvētrai tuvojoties viņas mājai, viņa saprata, ka patverties nebūs iespējams. Lielās vēja brāzmas nogāza viņas piemājas koku, kas uzkrita virsū tieši viņas mājai. Brangais koka stumbrs sagrāva Džalisas māju un atņēma viņas dzīvību. Viņa ar savu ķermeni bija pasargājusi bērna gultiņu.

Mamma, kas riskēja ar savu dzīvību, neļaujot nozagt savu meitu

Capture2

23 gadu vecā nigēriete Priscilla Ekpenjonga riskēja ar savu dzīvību, neļaujot zagļiem paņemt savu 9 mēnešus veco meitiņu. Priscilla ar meitiņu uz rokām iekāpa taksī, lai no galvaspilsētas dotos uz ciemu, kurā viņa dzīvoja. Taksī sēdēja vēl viena māte ar dēlu rokās. Braucot garām armijas daļai, mašīnu apturēja pāris bruņoti vīrieši, kuri centās atņemt abu mammu mazuļus. Priscillu izvilka no automašīnas, bet viņa turpināja turēties pie savas meitiņas. Šoferi nomainīja viens no uzbrucējiem un sāka braukt. Priscilla sauca pēc palīdzības, kamēr viņa aptuveni 500 maturs tika vilkta līdzi braucošajai automašīnai pa ceļu. Viņai izdevās sasaukt palīdzību – vienu no vīriešiem izdevās aizturēt, bet pārējie aizbēga. Neviens no bērniem necieta šī incidenta laikā, toties Priscilla guva nopietnus ādas bojājumus.

Lasi vēl: Šī mamma 34 sekundēs perfekti attēlo to, ko nozīmē būt par māti!

Avots: oddee.com

Leave a Comment