Mīlestības horoskops nedēļai no 19. – 25. decembrim

christmas-love

Esam sagaidījuši svētku nedēļa. No sniega gan nav ne vēsts, kas varbūt mazliet mazina šo Ziemassvētku noskaņu, taču viss pārējais pilnīgi noteikti liecina par to, ka tie tuvojas.

Saka, ka šis ir brīnumu laiks. Vai brīnumi šajā nedēļā ir gaidāmi arī mīlestības jomā?! To mums palīdzēs noskaidrot šīs nedēļas mīlestības horoskops.

Lasi vēl: Lielais mīlestības horoskops decembrim – iemīlēšanās laiks ir klāt!

Zvaigznes paredz, ka stiprā dzimuma pārstāvji šajā nedēļā kļūs daudz maigāki, romantiskāki un sentimentālāki, taču ar konkrētību un drosmīgu lēmumu pieņemšanu viņi nesteigsies. Dāmas gan šajā periodā izrādīs stingrību lēmumu pieņemšanā un tiks skaidrībā ar to, ko tad īsti viņas grib no savām reālajām vai potenciālajām attiecībām.

 

Šķir lapu tālāk, lai ielūkoties šīs nedēļas mīlestības horoskopā


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close