Nedēļas horoskops (17.-23. jūlijs) – uzzini, kas tev gaidāms!

Nedēļa nav iesākusies ar to pašu labāko laiku, tomēr, iespējams, ka nedēļas prognoze tevi pamatīgi iepriecinās.

Auns

Daudz dažādu notikumu un apstākļu pārmaiņu, taču droša un noteikta rīcība ļaus ar visu tikt galā. Gudrākie būs tie Auni, kuri tomēr nerīkosies pārāk brutāli un ievēros arī citu intereses. Un jāatceras, ka ne visu var saprast ar prātu – dažreiz noder arī intuīcija.

Vērsis

Prāts vairāk nesas uz mākslu, mūziku, atrašanos jaukā un patīkamā sabiedrībā, ne praktisku darbošanos. Tiem Vēršiem, kuri nav atvaļinājumā, piemērots laiks sadarbības partneru meklējumiem un piesaistīšanai. Mīlestībā un draudzībā, cerams, veiksies.

Dvīņi

Panākumus dos diplomātija un spēja vienoties. Planētas noskaņo uz vēlmi palīdzēt ne tikai sev, bet arī citiem, un šo vēlmi nevajadzētu pārāk slāpēt. Jāsargājas no pārliekas turēšanās pie pagātnes.

Vēzis

Zvaigžņu stāvoklis sekmē enerģisku un noteiktu, reizēm pat pārāk noteiktu, rīcību. Svarīgi ir pirms rīkošanās izvairīties no kaprīzēm un arī necensties panākt savu par katru cenu. Sargāties no lišķiem, pielīdējiem un viltus draugiem.

Lasi vēl: Nosaki pēc sava dzimšanas datuma, kāds dzīvnieks esi!

Šķir lapu tālāk, lai iepazītos ar savu nedēļas horoskopu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close