Latvju zīmes kā spēks un atbalsts. Bet ir kombinācijas un izmantošana, kas var kaitēt

Latviskās zīmes tiek izmantotas arvien vairāk – ieadītas šallēs un uzdrukātas krekliņiem, iekaltas aprocēs un ievītas auskaros, izšūtas, austas un tetovētas.

Katra zīme ir kā skaists rotājums, taču tās jēga ir daudz dziļāka, tādēļ ļoti svarīgi zināt to nozīmi, iedarbību un savietojamību. Nevietā lietota zīme vai to kopums var nodarīt pāri, iedragāt enerģētisko fonu. Par latvju zīmēm stāsta dziedniece Beata Sproģe-Kozlovska.

Beata jau kopš mazotnes bijusi līdzās latvju zīmēm, vecvectētiņa mājās tās bijušas daudzviet: pie klēts, uz vārtiem, bišu stropiem un durvīm. Ar latviskajām zīmēm bija rotāti galdauti, gultasveļa un dvieļi. Tās pasargāja un deva svētību. Pēc tam Beata daudz lasīja, pētīja, kā zīmes darbojas. Vēlāk, kļūstot par dziednieci, viņa pievērsās šai tēmai daudz dziļāk, lūkoja zīmju iedarbību.

Lasi vēl: Kā pazīt sargeņģeļa dotās zīmes: ko viņi palīdz un ko nemaina

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu vairāk par latvju zīmēm!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close