Neparasts, biedējošs cietums, kurš tiek turēts slepenībā – atrodas tepat netālu!

Kurš to būtu domājis, ka tepat blakus mums atrodas viens no slepenākajiem cietumiem pasaulē!

Gan jau kāds nodomās, ka tas ir tikai joks vai kāda “Antona izdomāts stāstiņš”, kas sabiedrībai liks šausmināties, tomēr tā nebūt nav, un pierādījumi apgalvo ko pavisam citu.

Izrādās, ka tepat netālu no Latvijas atrodas kāds slepens cietums, kas agrāk ticis turēts ļoti lielā slepenībā – tieši šī iemesla dēļ, ka tas nav bijis vienkārši parasts cietums. Cietums atrodas aptuveni 12 kilometru attālumā no Viļņas (Lietuva). Šajā vietā kādreiz atradās jātnieku skola, kas vēlāk tika pārveidota par cietumu.

The Washington post laikraksts kādā atsaucē ir minējis, ka kopš 2004. gada viens no Lietuvas cietumiem esot pārvērsts par CIP slepeno cietumu, par kura eksistenci nezināja itin neviens, kā tikai pats CIP.

Pats laikraksts publicēja šo informāciju, jo viņiem bija neapgāžami pierādījumi par to, ka tieši no 2004. gada uz Viļņas slepeno cietumu tiek vesti vieni no bīstamākajiem cilvēkiem, kuri jebkādā veidā saistīti ar Al-Qaeda (milzīgs un bīstams teroristu grupējums). Taču, kas šeit notika un kāpēc tieši Lietuva?

Lasi vēl: Sirdi plosošas bildes parāda, kāda ir dzīve legālā Bangladešas bordelī

Viss sākās, kad 2004. gadā šo zemes gabalu ar visu ēku nopirka “LLC ELITE” – kompānija, kura bāzēta un reģistrēta Vašingtonā. Nepagāja ne pāris nedēļas, līdz vietējie iedzīvotāji sāka prātot, kāpēc lai uzņēmums no Amerikas nopirktu cietumu, kas bāzēts Lietuvā – tik tālu prom no savas valsts?

Tomēr tas nebūs nebija viss! Vietējie jau pēc pavisam neilga laika pamanījuši, ka daudzi strādnieki ir izcirtuši tuvējos kokus, uzrakuši zemi un veduši buldozerus, kas viņuprāt liecināja, ka uz viņu nopirktā zemesgabala tiek būvēts jauns pazemes komplekss. Izrādījās, ka vietējo baumas nemaz nebija tikai baumas.

Uz nopirktā zemes gabala kopā ar ēku tika būvēt neliels pazemes bunkurs, kurš bija paredzēts, lai ieslodzītos, iespējams, spīdzinātu. Patiesība nāca klajā tikai pēc pieciem gadiem. Vien 2009. gadā kāds CIP aģents, kurš vēlējās neizpaust savu identitāti, pastāstīja to, ka Lietuvas “Antaviļa” vairāk nekā gadu bija izmantota, lai ieslodzītu un nopratinātu astoņus un ļoti bīstamus teroristus, kas nākuši no Al-Qaeida teroristu grupējuma.

Šis atklājums nāca klajā tikai  pēc diviem gadiem, kad “LCC ELITE” šo nopirkto īpašumu 2007. gadā pārdeva atpakaļ Lietuvas valdībai. Pēc šā brīža informācijas tiek apgalvots, ka pēc ēkas pārpirkšanas tur tiek trenēti īpašās Lietuvas drošības aģenti un dažādas specvienības.

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru