No visām Zodiaka zīmēm šī kļūst par labāko mammu

Pati labākā mamma pasaulē ir tā, kurai pirmajā vietā ir ģimene. Viņa dara visu, kas nepieciešams, lai saliedētu ģimeni. 

Viņas galvenais pienākums ir būt labai mammai. Viņa elpo, dzīvo un strādā tikai savam vīram un bērniem. Viņa neuzskata sevi par labāko mammu pasaulē, taču visi apkārtējie to noteikti zina. Viņa savus mīļotos sargās un mīlēs vienmēr.

SKORPIONS

Lai arī ir zināms, ka šī Zodiaka zīme ir atriebīga un skaudīga, taču, kad sieviete Skorpions kļūst par māti, viņas dzīvē sākas jauns, skaists posms.

Viņa aizmirst par visiem saviem ienaidniekiem, ikdienas neveiksmēm un rūpēm. Viņa pievēršas tikai savam bērnam un vīram.

Lasi vēl: Toksisko attiecību horoskops: no kuras Zodiaka zīmes tu esi atkarīgs?

Ja kāds plāno nostāties starp viņu un viņas ģimeni, tad no pūkaina dzīvnieciņa viņa dažu sekunžu laikā var pārvērsties par lauveni, kas ir gatava cīņai.

Viņa savam bērnam iemācīs visu, kas jāzina par kultūru, manierēm un vienmēr atbalstīs viņu. Lai izskats jūs nemaldina… viņa savu bērnu turēs stipri grožos, neļaus noiet no ceļa, bet gan mudinās doties pretī savam mērķim.

Stingra, bet no sirds mīloša mamma, tāda nu ir Skorpiona sieviete!

Avots: soulpost.ru


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close