Paziņo, kad ES pilsoņiem liegs brīvi iekļūt Lielbritānijā

Brīva pārvietošanās uz Lielbritāniju no Eiropas Savienības (ES) tiks pārtraukta 2019.gada martā, kad Apvienotā Karaliste būs izstājusies no bloka, pirmdien sacīja premjerministres Terēzas Mejas preses sekretārs Džeimss Slaks.

Kādas būs vienošanās migrācijas jomā pēc tam, nav zināms, viņš atzina.

“Laika gaitā tiks izvirzīti citi postbreksita imigrācijas sistēmas elementi,” sacīja Slaks.

“Būtu aplami izteikt pieņēmumus par to, kā tie varētu izskatīties, vai arī vedināt uz domām, ka brīvā pārvietošanās turpinās būt tāda, kāda tā ir tagad,” viņš piebilda.

Lasi vēl: Otrreiz uguns paņēma visu: ģimene Amatas pusē paliek bez nekā un lūdz palīdzību

Mejas valdībā nav vienprātības, kā īstenot “Breksitu”, un ministri pauduši pretrunīgus signālus par Apvienotās Karalistes nākotnes attiecībām ar bloku.

Valdība apgalvo, ka Lielbritānija pametīs bloka vienoto tirgu un muitas savienību, kā arī apturēs brīvu pārvietošanos no ES valstīm. Tomēr amatpersonas arī skaidro, ka pārmaiņas, kurām būs nopietnas ekonomiskās sekas, nenotiks vienas nakts laikā.

Avots:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close