Pieci zīlēšanas rituāli mīlas lietās – varbūt tev noderēs!

kartis2-664x441

Daudzas iemīlējušās jaunietes alkst uzzināt, ko pret viņām jūt viņu sirdsāķīši. Piedāvājam visvienkāršākos zīlēšanas veidus, ar kuru palīdzību varēsiet kliedēt savas šaubas un ielūkoties mīļotā sirdī, lai pārbaudītu, vai tur ir atvēlēta vietiņa arī jums.

Katrā gadījumā pret visu centieties izturēties ar humoru. Turklāt tā būs arī neliela izklaide!

Zīlēšana ar kārtīm “mīl-nemīl”

Ņemiet jaunu kāršu kavu (36 kārtis). Rūpīgi sajauciet tās un koncentrējoties iedomājieties sava mīļotā seju. Domās uzdodiet jautājumu – vai mani mīl (vīrieša vārds)? No kavas izvelciet un uz galda sarindojiet 10 kārtis ar zīmējumu uz augšu.

Ja lielākā daļa izvilkto kāršu ir sarkanas (erceni vai kāravi), tad atbilde ir pozitīva. Ja vairāk ir melno kāršu (pīķi vai kreiči), atbilde ir negatīva.

Ja izvilkts vienāds skaits sarkano un melno kāršu, tad jūsu mīļotais vēl nav līdz galam izlēmis un sapratis, ko pret jums jūt. Tālāk pievērsiet uzmanību izvilkto kāršu vairākuma mastiem, t. i., papētiet tās kārtis, kuru krāsa ir vairākumā.

Ja starp erceniem un kāraviem dominē lielās kārtis (dūzis, kungs, dāma, kalps), tas nozīmē, ka jūsu mīļotā vīrieša jūtas un nolūki ir ļoti nopietni. Ja vairāk ir mazo kāršu, viņš pagaidām nedomā par kopīgu nākotni.

Lasi arī: Tuvākās nākotnes zīlēšana

Ja starp pīķiem un kreičiem vairākums ir kārtis no sešniekiem līdz desmitniekiem, vīrietis pret jums ir pilnīgi vienaldzīgs. Ja starp melnajām kārtīm ir daudz lielo kāršu, jūs viņam, maigi sakot, nepatīkat.

apelsinu_dieta1-664x468

Šķir otru lapu, lai uzzinātu parējos zīlēšanas rituālus 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment