Viņiem pieder rekords par ilgāko laulību pasaulē – kā tas viņiem ir izdevies?

8

Ilgstoša, mīlestības pilna laulība izdodas tad, ja abi cilvēki tic un ievēro svinīgos solījumus, ko viņi viens otram ir devuši.

Ilgākā laulība pasaulē ir starp Dunarordu Veilardu, 108, un Džeannu, 105). Viņi apprecējās 1932. gada novembrī, tieši tajā pašā dienā, kad Frenklins Rūzvelts tika iecelts par prezidentu. Pāris nekad nebija domājis, ka viņu laulība ilgs tik ilgu laiku, bet brīnumi patiešām notiek.

Viņi abi ir turējuši katru solījumu, ko deva laulību dienā savos zvērestos. Vīram ir 108 gadi, bet sievai 105 – un nu viņi ir nosvinējuši 82 gadu laulību. Viņi kopā ir gandrīz veselu simtgadi. 

Atšķirība starp parastu laulību un īpašu laulību ir tāda, ka tu katru dienu dienu izdari kaut ko papildus – vai vismaz tik bieži, cik tas ir iespējams.

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kāds ir viņu laimīgās laulības stāsts!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close