Relaksācija saskaņā ar tavu Zvaigžņu zīmi, kas ļaus tev pilnībā atgūt spēkus

Mēs visi vismaz vienu reizi uztraucāmies par kādu situāciju, un tad vairākas nedēļas vai mēnešus mēs staigājām un atcerējāmies visu negatīvo, kas mums bija jāizjūt. Šādos gadījumos ir jāspēj laicīgi atpūsties, un katrai Zvaigžņu zīmei ir savs relaksācijas veids.

Auns

Auns ir pieradis būt visu lietu biezumā. Jūsu diena ir ieplānota burtiski pa minūtēm, un atpūtai laika praktiski neatliek. Protams, visi zina par jūsu spēju ilgstoši uzturēt šādu tempu, taču tas nenozīmē, ka dvēselei nav nepieciešama atelpa. Ļaujiet sev neko nedarīt vismaz reizi nedēļā. Pievērsiet uzmanību sīkumiem un izbaudiet pat vismazākās lietas. Tas palīdzēs pārslēgties un sasniegt iekšējo harmoniju.

Vērsis

Jūs esat dzimis ar ieradumu kontrolēt visu un visus. Jums ir svarīgi, lai jebkurš bizness tiktu veikts pēc visaugstākajiem standartiem, un jūs ļoti uztraucaties par katru sīkumu. Tomēr jums vajadzētu saprast, ka daudzas lietas vienkārši nav atkarīgas no jums, un ir tāda lieta kā “sakritība”. Ja jūs nepārstāsit sevi pārāk daudz kritizēt, jūs riskējat ar hronisku nervu sabrukumu. Lai tas nenotiktu, mēģiniet koncentrēties tikai uz lieliem darbiem, nesatraucoties par sīkumiem. Tieši šī pozīcija atvieglos  mērķu sasniegšanu.

Lasi arī: Zvaigžņu prognoze nedēļai no 2023. gada 4. līdz 10. septembrim: atstājiet pagātni pagātnē, esiet atvērti jaunajam

Lasi arī: Kā ātrāk kļūt bagātam saskaņā ar savu zvaigžņu zīmi

Dvīņi

Visas Dvīņu problēmas ir viņu pašu galvā. Jūs varat domāt par vairākām lietām vienlaikus, un domas var būt pretrunā viena otrai katru minūti. Šāda spriedze un nemitīga viedokļu maiņa liks pie rokas ikvienu. Mēģiniet strukturēt savas domas un sadalīt mērķus mazākos uzdevumos. Un veicot garīgās prakses vai apmeklējot masāžas salonu, varēsi atpūsties un uz brīdi atpūsties no domām un daudzām idejām.

Vēzis

Jūs esat tāda tipa cilvēki, kuri visos iespējamos veidos cenšas izvairīties no strīdiem un konfliktiem. Tāpēc bieži rodas pārpratumi un aizvainojums. Negatīvās emocijas tavā dvēselē var uzkrāties nedēļām, mēnešiem vai pat gadiem, taču vienā jaukā brīdī tu nespēj izturēt tādu spriedzi un burtiski uzsprāgt kā bumba. Skaidrs, ka šādi iekšēji pārdzīvojumi nodara lielu ļaunumu, un tāpēc ir jāiemācās atpūsties. Tāpat kā iepriekšējais zvaigznājs, jums palīdzēs meditācijas prakses, jogas nodarbības vai apmeklējums baseinā. Jums vajadzētu būt arī atvērtākam pret cilvēkiem. Tas palīdzēs izvairīties no pārpratumiem un tik daudziem aizvainojumiem.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment