Rīgā durvis ver pirmā “Mūziķu Telpa” Latvijā

Ar vairāku labi zināmu mūziķu un uzlecošu zvaigžņu dalību Rīgā, Merķeļa ielā 11 durvis vērusi “Mūziķu Telpa” – radoša, unikāla koncepta vieta, kas izveidota, lai veicinātu jauno, kā arī pieredzējušo mūziķu attīstību un savstarpēju sadarbību.

Lasi arī: Jauns sociālais pabalsts Ādažu novadā – pabalsts audžuģimenēm

“Mūziķu Telpas” atklāšanas pasākuma apmeklētāju vidū bija sastopama Rūta Dūduma, dziedošās Dvīnes, LTV1 Supernova dalībnieces Laura Lo un Agnese Stengrevica, jaunā dziedātāja Patrisha, Kristiāna Bumbiere, grupas Baltinos un ATOM dalībnieki, kā arī citi mūzikas industrijas pārstāvji.

Jaunatvērtajā “Mūziķu Telpā” regulāri norisināsies meistarklases, nodarbības, prezentācijas, kā arī atradīsies viss nepieciešamais aprīkojums, lai mūziķi varētu sanākt uz mēģinājumiem, ierakstīt video un īstenot citas radošās ieceres. Jau šobrīd ir iespējams iznomāt telpu privātiem vai akustiskiem treniņiem, notiek aizraujošs kurss Jazz improvizācijā dziedātājas Rūtas Dūdumas vadībā, nesen aizritēja lekcija par mūziķu reģistrēšanos VID un nodokļu maksāšanu, kā arī drīzumā plānots sarunu vakars ar DJ Rudd, kurā viņš ar jaunajiem mūziķiem dalīsies savā pieredzē un ieteikumos par darbošanos Latvijas mūzikas industrijā.

Lasi arī: Remigrācijas koordinatori: atgriezušies cilvēki saista savu nākotni ar Latviju

Telpa radīta pateicoties jauno mūziķu aprindās populārajai vokālajai trenerei Annijai Oueijan (annijavocals) un viņas apņēmībai, jau ilgu laiku klausoties studentu ilgās pēc mājīgas vietas, kurā viņi varētu netraucēti trenēt vokālu, rakstīt jaunas dziesmas, nākt uz meistarklasēm, kursiem un brīvā, pozitīvā gaisotnē sapazīties ar saviem kolēģiem un līdzīgi domājošiem. Annija Oueijan stāsta: “Ceru, ka šī vieta būs kā atslēga tam, lai jaunieši beidzot varētu nopietnāk pievērsties savu muzikālo mērķu realizēšanai, un prieks, ka arī tie, kuri vienmēr sapņojuši pamēģināt pamācīties kādu instrumentu, nu varēs piepildīt savus klusos sapnīšus!”

Foto no atklāšanas pasākuma:

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment