Sieviešu horoskops nedēļai no 18. līdz 24. martam – īstenojiet pamestos projektus!

Astrologi aicina satikt marta vidu pilnībā bruņotiem. Viņi stāsta, kā to izdarīt, un sniedz precīzus ieteikumus visām Zodiaka zīmju pārstāvēm.

Astrologu ziņojums: nedēļa būs ļoti aktīva un interesanta. Viņi iesaka aizmirst kautrību un baudīt dzīvi. Šim laikam jānotiek saskaņā ar uzņēmējdarbības aktivitāšu zīmi un iepriekš uzsākto lietu pabeigšanu. Vislabāk ir koncentrēties uz dzīves uzlabošanu un tādu pamestu projektu īstenošanu, kas neļauj sākt kaut ko jaunu. Atcerieties, ka nekas neuzsūc jūsu enerģiju kā nepabeigts darbs. Jaunais astroloģiskais gads, kas sāksies 21. martā Saules aizbildnībā, kas darbojas Aunā, palīdzēs cīnīties ar negatīvu prognozēšanu.

Auns

Šīs zīmes pārstāvju galvenais ienaidnieks var būt viņu pašu pasivitāte. Gaidot Sauli, kad tā ieies Auna zvaigznājā, kas sniegs spēku un motivāciju, viņas var zaudēt daudz laika un palaist garām svarīgas iespējas. Astrologi iesaka veikt izšķirošus soļus, lai sasniegtu mērķi, negaidot 21. martu. Jo aktīvāka būs šī nedēļa, jo produktīvāka būs. Pretējā gadījumā tiks izšķiestas septiņas dienas, un Auns saņems tikai papildu kaitinošas problēmas.

LASI ARĪ: 4 spēcīgas sievietes iezīmes, kuras meklē alfa vīrieši

Vērsis

Pašreizējā nedēļa ir vislabāk piemērota sarežģītam darbam un mājām saistītu jautājumu risināšanai. Stūra galā ir Marsa negatīvā ietekme, kas pastiprināta Vērsī. Tāpēc darba apjoms var palielināties. Visnoderīgākā lieta ir nevis paņemt visu uzreiz, bet virzīties uz saviem mērķiem pakāpeniski. Darot vienu svarīgu darbu dienā, jūs varat sajust, ka pozitīvas pārmaiņas sākas. Laba pašapziņa ir noderīga gan mīlestības, gan finanšu jautājumos.

Dvīņi

Šonedēļ Dvīņu sievietes var uzņemties kaut ko, ko viņi iepriekš nav nolēmušas. Astrologi iesaka būt pārliecinātākām, cik vien iespējams enerģiskākām, vidēji pārliecinošākām un ļoti pievilcīgām, tad no nedēļas saņemsiet visu, ko vēlaties. Parādot darbību un saprātīgu pieeju, Dvīņi var izvairīties no kļūdām. Bet tomēr jums nevajadzētu aizstāt reālus soļus ar sapņiem un plānošanu. Venēra Ūdensvīrā tagad atbalsta apņēmīgus un mērķtiecīgus Dvīņus.

Turpini lasīt nākošajā lapā…

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment