Šīs 5 preizvarošanas ierīces pārsteigs ikvienu sievieti!

capture

Tagad tu būsi redzējusi visu – mūsdienu tikumības jostas un pretizvarošanas ierīces. Grūti spriest, cik gan lielākā daļa no šīm ierīcēm ir ērtas nēsašanā un cik sievietes tās patiešām ir iegādājušās, bet kā mēs zinām, ja nav pieprasījuma, tad nav piedāvājuma!

Esam apkopojuši sarakstu ar 5 dažādām pretizvarošanas ierīcēm:

1.Pretizvarošanas prezervatīvs “Rape-Axe” 

a98705_anti-rape_5-rapex

Šī prezervatīva iekšpusē ir iestrādāti asi zobiņi, kas ir vērsti no prezervatīva pamatnes virzienā uz augšu – izvarotājam šie zobiņi nodara kaitējumu, kad tas cenšas izvilkt dzimumlocekli no sievietes vagīnas. Ja vien izvarotājs nav nolēmis daļēji atvadīties no sava dzimumlocekļa ādas, tad būs vien ar visu upuri jāvēršas pie ārsta, lai tas atdalītu varmāku no upura, kas savukārt nozīmē, ka varmāka tiktu turpat nekavējoties arestēts.

Lasi vēl: Lai cīnītos ar grupveida izvarošanu epidēmiju Indijā, varas iestādes iesaka rietumu tūristēm lūk ko

Pāršķir lapu, ja vēlies redzēt arī pārējās pretizvarošanas ierīces!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close