Šīs pazīmes liecina par to, ka tavs organisms nav vesels!

Tavs organisms turpina sūtīt signālus, kas tevi pasargā no bīstamākas saslimšanas un veselības problēmām, bet tu vienkārši nespēj tos pamanīt un izprast.

Sāpes ir diezgan pašsaprotams signāls, kas liecina par to, ka kaut kas nav kārtībā, tomēr, neņemot vērā tās, ir vēl arī daudz citu ķermeņa signālu, kas liecina par to, ka tev būtu jādodas pie ārsta. Ja būsi pietiekami gudrs, lai pamanītu šos signālus, tad varēsi būt drošs par to, ka tavai veselībai briesmas vairs nedraudēs.

Urīns

Rīta urīns ir lielisks veselības indikators. Vienmēr pievērs uzmanību urīna krāsai un smaržai. Gaišāks urīns, kas ir salmu krāsā, ir veselības liecinieks, tomēr, ja tavs urīns ir tumšāks, tas liecina par infekciju vai dehidratāciju. Sāc dzert vairāk ūdens!

Zobi

Pietūkušas un asiņojošas smaganas liecina par vairākām veselības problēmām. Ja tev asiņo smaganas zobu tīrīšanas laikā, tad, iespējams, ka tev ir kāda smaganu slimība. Un smaganu slimības ir indikatori dažādām citām nopietnām slimībām, piemēram, acidozei.

Svars

Pēkšņs svara pieaugums vai zudums liecina, ka ar tavu organismu kaut kas nav kārtībā. Gala rezultātā ir iespējami nierakmeņi vai kādas citas nieru slimības. Svara zudums liecina par problēmām gremošanas sistēmā, un tā rodas, tad, kad tavs organisms nav spējīgs tikt galā ar uzturvielām.

Lasi vēl: Ko tava acu krāsa stāsta par veselību? Noderīga informācija!

Nagi

Dzeltenas krāsas un biezi nagi liecina par sēnīšu infekciju. Trausli nagi nozīmē, ka tavam organismam ir nepieciešams vairāk kalcija.

Āda

Izsitumi, tumši plankumi, izmaiņas ādas krāsā nozīmē, ka ar organismu kaut kas nav kārtībā. Noteikti velti laiku tam, lai apskatītos, kas notiek ar tavu ādu dažas minūtes pēc vannošanās.

Avots: wittyfeed.com


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close