5 lietas, kas attiecībās ir vajadzīgas katrai sievietei – bez šī nemaz nedomā par tām!

Šis ir mūžsenais jautājums par to, ko sievietes īsti vēlas no attiecībām.

Katrai, protams, ir savas individuālās vēlmes, tomēr ir konkrētas lietas, kurām noteikti vajadzētu būt jebkurās attiecībās. Ja nevari izlemt, vai cilvēks, kurš tev ir blakus, ir īstais, tad šis raksts tev noteikti palīdzēs.

Daudz vīriešu domā, ka sievietei ir vajadzīga liela mašīna, mīlošs vīrs un ģimene. Viņa vēlas ceļot, vēlas laimi un izklaides. Viņa vēlas vīrieti, kurš viņu emocionāli atbalstīs un vienmēr uzskatīs savu sievieti par pievilcīgu. Viņa vēlas to visu. Tomēr patiesībā ir tā, ka sieviete vēlas daudz, daudz vairāk – bet šīs lietas vairāk ir saistītas ar emocionālo un fizisko drošību.

Un šīm lietām noteikti ir jābūt jebkurās attiecībās, jo tās ir visa pamatā. Ja esi attiecībās, tad padomā par to, vai tu no tām iegūsti visu to, kas ir minēts tālāk.

Lasi vēl: Ko strīdi (jā, strīdi!!) var iemācīt tev par jūsu attiecībām – konsultē speciāliste!

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kas attiecībās ir vajadzīgs katrai sievietei!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close