Skaitļa “septiņi” enerģētika maijā. Uzzini, kāpēc šis skaitlis tik svarīgs!

Mūs ik dienu ietekmē skaitļu enerģija, turklāt tā var mainīt ikvienu situāciju. Numeroloģiskais Horo***ps brīdina par iespējamām nepatikšanām un palīdz piesaistīt veiksmi.

Pēdējā pavasara mēnesī notikumu attīstību īpaši spēcīgi ietekmēs skaitlis “septiņi”. Septītnieks ir samērā patstāvīgs skaitlis, kas ļauj sasniegt vēlamo bez palīdzības no ārpuses.

Tu vari uzzīmēt šo skaitli uz personīgā veiksmes talismana, un svarīgākajos brīžos tas tevi uzlādēs ar pārliecību par saviem spēkiem.

Finanses un karjera

Pirms piekrist kādam izdevīgam piedāvājumam vai ķerties pie liela projekta īstenošanas, vajadzētu rūpīgi pārbaudīt informāciju.

Septītnieka aizstāvībā labāk uzņemties kādas saistības tikai tai gadījumā, ja esi cieši pārliecināts, ka rezultāts būs pozitīvs.

Ja iekšējā balss saka priekšā, ka kaut kas nav kārtībā, nesteidzies piekrist. Uzticies Visumam, jo tas labāk zina, kas tev der, un jau ir sagatavojis vairākus piemērotus variantus.

Maijā tu tiksi pie iespējas virzīties augšup pa karjeras kāpnēm: septītnieka mērķtiecība un neatlaidība palīdzēs to paveikt ātrāk.

Septītnieks vairāk sliecas uz radošām aktivitātēm, tāpēc nevajag stingri ievērot pilnīgi visus noteikumus. Ja tev radusies iedvesma, nemēģini to apspiest, eksperimentē, meklē jaunus ceļus.

Tas ļaus sasniegt lieliskus rezultātus, kā arī palielināt ienākumus.

Mīlestība un attiecības

Septītnieks izstaro iekšēju spēku, kuru sajūt arī apkārtējie, kas burtiski tiecas pie tā kā tauriņi uz gaismu.

Šo īpašību vari izmantot otrās pusītes meklējumos, kā arī ģimenes konfliktu risināšanā.

Šis skaitlis nes pozitīvas un labas emocijas, tāpēc strīdi neturpinās ilgi, viss ātri nokārtojas.

Draudzības un radniecības saišu atjaunošana un nostiprināšana šajā mēnesī veiksies ļoti labi, tāpēc, ja ir tāda vēlēšanās, var atjaunot zudušus kontaktus: piemēram, apciemot tālīnus radiniekus.

Attiecībās ar otro pusīti, pateicoties septītniekam, varēsi izrādīt vairāk izdomas un fantāzijas nekā parasti. Tas attiecībās ienesīs dažādību un nostiprinās savstarpējo saikni.

Maijs ir lieliski piemērots romantiskiem ceļojumiem un kopīgai tādu pasākumu apmeklēšanai, kas interesē jums abiem.

Tomēr nevajag izdarīt spiedienu uz mīļoto cilvēku: septītnieks provocē zināmu vilcināšanos lēmumu pieņemšanā, tāpēc tā ietekmes periodos cilvēkiem vajadzīgs daudz vairāk laika, lai kaut ko atrisinātu.

Vese***a un emocijas

Pastāvīgā emocionālā satraukuma dēļ vari izjust nelielu pārpūli. Lai kontrolētu emocijas un savlaicīgi atjaunotu spēkus, liec lietā īpašu audio meditāciju, kuru var klausīties pat darba vietā. Tā palīdzēs sakārtot domas un iegūt iekšējo harmoniju.

Tāpat numeroloģiskais Horo***ps aicina pievērst uzmanību veselīgai ēdienkartei. Iekļauj tajā vitamīnus un ēd tikai svaigus produktus, lai organisms ātrāk atjaunotu iztērēto enerģiju.

Visā maija garumā varēsi izmantot septītnieka enerģiju saviem mērķiem. Tas ļaus panākt vēlamo daudz ātrāk un uzzināt par savām slēptajām spējām!

Avots: mirror-venus.com

Leave a Comment