Šo zodiaka zīmju pārstāvji pēc šķiršanās izliekas, ka viņu bijušie partneri vairs neeksistē

VĒZIS

Līdzko būsiet izšķīrušies, Vēzis jūs pilnībā ignorēs un izturēsies pret jums ļoti neiecietīgi, taču tas ir tikai tādēļ, lai saudzētu viņu sirdi. Viņiem patīk mīlēt, tādēļ mīlestības dēļ bieži atklājas pilnībā un kļūst ārkārtīgi ievainojami. Līdzko viņi tiek sāpināti, momentā ieņem aizsargpozīciju.

Vēzis ar salauztu sirdi ir pielīdzināms bērnam, kuram tika atņemta konfekte: tas ir bēdu nomākts, kaprīzs un dusmīgs. Ja pēc šķiršanās Vēzis jūs ir pilnībā izgriezis no savas dzīves, tad, visticamākais, ka viņi ir darījuši visu, lai virzītos uz priekšu, tikai nav spējuši izgriezt jūs no savām smadzenēm pilnībā.

Visticamākais, ka Vēzis jau ir sadedzinājis visas jūsu bildes, izmetis ārā visas jūsu dāvanas, kā arī izdzēsis jūs no visiem iespējamiem sociālajiem tīkliem. Jūs varat mēģināt spēlēties ar viņu sirdi, taču viņi nebūt negrasās spēlēties.

Lasi arī: Attiecību horoskops – kāds partneris ir katras zodiaka zīmes pārstāvis?

JAUNAVA

Jaunava cenšas būt vislabākais partneris, tādēļ brīdī, kad pāris šķiras, viņa jūtas tā, it kā viss, kamdēļ viņa ir strādājusi, pēkšņi ir sagrauts. Ir ļoti liela iespējamība, ka viņai bija nepieciešams ārkārtīgi ilgs laiks, lai jūsu klātbūtnē justos brīvi un labi, tādēļ tagad ir tik sāpīgi.

Tagad, kad viss ir beidzies, visticamākais, ka viņa ļoti šausta sevi par šķiršanos. Kad Jaunavas sāk uzvesties dīvaini pēc attiecību beigām, parasti tas ir tādēļ, ka viņas uzskata – šķiršanās notika tādēļ, ka jums nepatika viņas personība. Tagad viņa darīs visu iespējamo, lai pierādītu, cik briesmīga viņa patiesībā var būt.

Lai gan tas ir ļoti bērnišķīgi, jūs vienmēr varēsiet noteikt, ka Jaunava ir sarūgtināta. Iespējams, ka kaut kad dzīvē viņa spēs jums piedot, bet pašlaik viņa izturēsies tā, it kā jūs nemaz neeksistētu.

loading...

COMMENTS

Leave a Comment