Attiecību horoskops – kāds partneris ir katras zodiaka zīmes pārstāvis?

Kas notiek, kad zodiaka zīmes iemīlas?

Auni ir emocionāli un impulsīvi, ja iemīlas, tad kaislīgi un no visas sirds. Vērši var būt privātīpašnieciski un partneru ziņā ir ļoti izvēlīgi. Dvīņi ir nepatstāvīgi un brīvību mīloši, bet Vēži – viegli ievainojami, taču apveltīti ar lieliskām spējām manipulēt. Lauvām mīlestība nereti ir kā spēlē, bet Jaunavas nespēj partnerim uzreiz atvērties un atklāt savas jūtas. Svari ir lieli romantiķi, ir gādīgi un uzmanīgi, bet Skorpioni ir cilvēki, kur mīl iekarot un panākt savu. Strēlnieki var būt ļoti mainīgi, toties ir neizsakāmi romantiski. Mežāzis pēc savas būtības ir noslēgts, taču attiecībās ar īsto cilvēku atveras un parāda savu patieso dabu. Ūdensvīrs nemīl tikt ierobežots, tāpēc laulība un ģimenes dzīve viņam nav pirmajā vietā. Un, visbeidzot, Zivis bieži vien piedzīvo neatbildētu mīlestību.

AUNS

Ja Auni iemīlas, tad viņi iemīlas patiešām kaislīgi, turklāt arī tad, ja viņi ir kļuvuši par neatbildētas mīlestības upuriem, viņi iet līdz galam un panāk savu, jo tādi viņi vienkārši ir – uzvarētāji!

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji prot pa īstam nodoties savām jūtām, taču dažreiz ar savu uzstājību un kaislību viņi nedaudz biedē savu otro pusīti. Pēc dabas Auni ir ļoti emocionāli un impulsīvi cilvēki, un šīs ir īpašības, kas izpaužas arī attiecībās ar pretējo dzimumu.

Auni noteikti nav no tiem, kuri padodas grūtībām. Viņiem patīk cīnīties, tāpēc, ja viņi sava priekšā redz sāncensi, tas “uzvelk” viņus vēl vairāk. Auniem ļoti svarīgi ir uzvarēt, iekarot otra cilvēka sirdi un kļūt savai otrajai pusītei par neaizstājamu partneri.

Šīs zīmes pārstāvji ir spējīgi iemīlēties arī no pirmā acu skatiena, taču iemīloties viņi nebūt nezaudē prātu. Pats galvenais viņiem ir iekarot un apburt ar savu šarmu, tāpēc bieži vien gadās arī tā, ka pēc tam, kad Auni ir ieguvuši otras pusītes uzmanību, viņi zaudē interesi. Pastāvīga flirtēšana, īslaicīgi romāni un sakari – tas viss Auniem patīk līdz vienam konkrētam brīdim, jo tad, kad Auni saprot, ka beidzot patiešām ir atraduši savu laimi, viņu degsme uz laiku apdziest.

Atrodot savu patieso mīlestību, Auni ir gatavi uz visnotaļ trakiem izgājieniem, jo viņiem ir ļoti svarīgi, lai otrā pusīte sajustu viņu spēcīgās jūtas un vēlmi vienmēr būt blakus. Attiecībās ar Auna zīmē dzimušo vienmēr būs ļoti daudz emociju, kaisles un patīkamu pārsteigumu. Šie cilvēki ir dāsni un galanti, viņi apbur ar savu apņēmību un neatlaidību. Ar viņiem pilnīgi noteikti nekad nav garlaicīgi, jo katru dienu viņi ir gatavi pārvērst par īstiem svētkiem. Attiecībās Auni meklē ne tikai mīlestību un atbalstu, bet arī pastāvīgu kustību uz kaut ko jaunu.

Iestūrējot laulības ostā, Auni, kā likums, tiecas kļūt par ģimenes galvu, tomēr ne visi šīs zīmes pārstāvji ir spējīgi kļūt par īsta ģimenes cilvēka paraugu. Savas ģimenes dēļ viņi ir gatavi uz ļoti daudz ko, viņiem ir ļoti svarīgi nodrošināt tai komfortablus apstākļus, tāpēc viņi tieksies uzlabot savu finansiālo stāvokli.

Lasi arī: Cilvēki, kas dzimuši “laimes krekliņā”: 4 zodiaka zīmes, kurām veicas dzīvē

VĒRSIS

Cilvēki, kuri dzimuši šajā zodiaka zīmē, attiecībās ir ļoti sirsnīgi, mīloši un vienmēr gatavi “apbērt” ar komplimentiem.  Savu partneri Vērši izvēlas ļoti rūpīgi. Attiecībā pret pretējo dzimumu viņi ir diezgan prasīgi, taču prātu viņi var zaudēt arī tāda cilvēka dēļ, kurš neatbilst nevienam no viņu kritērijiem. Bieži vien šīs zīmes pārstāvji ielaižas ļoti daudzos nelielos romānos, taču visu šo laiku viņi tomēr cer atrast to īsto un vienīgo, ar kuru nodzīvot kopā visu dzīvi, bet tad, kad viņi beidzot atrod savu otro pusīti, Vērši kļūst bezgala romantiski.

Visu savu laiku Vērši cenšas veltīt savai otrajai pusītei. Viņi prot rūpēties, apdāvināt un kā arī veltīt uzmanību, taču reizēm tas ir pārlieku traucējoši. Šī viņu rīcība ir izskaidrojama ar to, ka viņi vienmēr ļoti vēlas būt blakus tiem, kurus mīl. Pēc dabas Vērši ir ļoti privātīpašnieciski, tāpēc viņiem ir diezgan grūti saprast to, ka viņu mīļotais cilvēks nodarbojas arī ar citām lietām, neveltot visu savu laiku tikai šīm attiecībām. Tas noved pie tā, ka Vērši parasti cenšas ierobežot sava izredzētā vai izredzētās brīvību, kļūstot par īstiem tirāniem.

Ar laiku viņi nomierinās, un kļūst savam partnerim lojāli. Par viņu galveno dzīves prioritāti kļūst darbs, kā rezultātā viņi vairs nevelta tik daudz laika savai otrajai pusītei, taču, neskatoties uz to, viņu attiecības kļūst tikai un vienīgi spēcīgākas.

Viņi ir pacietīgi un ļoti mierīgi, tāpēc ļoti viegli var paciest visus otrās pusītes izgājienus, tomēr viņu pacietība noteikti nav no dzelzs. Gala rezultātā tas viss var novest līdz konfliktam, un Vēršiem būs ļoti grūti apvaldīt savas dusmas, taču strīdēties šīs zīmes pārstāvjiem nepatīk. Viņi ļoti reti paceļ balsi un konfliktus vienmēr cenšas atrisināt mierīgā ceļā, turklāt Vērši noteikti būs tie, kuri spers pirmo soli, lai izlīgtu.

Laulībā Vērši izbauda visus ģimenes dzīves priekus. Viņi lieliski tiek galā ar ģimenes pienākumiem – spēj to pienācīgi nodrošināt un parāda sevi kā ļoti gādīgi laulātie un vecāki. Monotona ģimenes dzīve viņiem ir kā radīta, Vērši mīl stabilitāti un viņiem patīk būt drošiem par nākotni, tāpēc viņu dzīvē visam ir jābūt izplānotam jau vairākus gadus uz priekšu.

Laulības dzīvē Vērši novērtē ne tikai mīlestību un uzticību, bet arī tuvību un kaisli, ko viņi uzskata par neatņemamu ģimenes dzīves sastāvdaļu. Attieksme pret kaisli šīs zīmes pārstāvjiem ir ļoti īpaša – viņi tajā nesaredz fizisko vajadzību apmierināšanu, bet gan divu dvēseļu savienošanos.

DVĪŅI

Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti kaislīgi, taču visnotaļ nepastāvīgi mīļotie cilvēki. Viņi ir pievilcīgi un komunikabli, kas ļoti piesaista apkārtējos cilvēkus, taču bieži vien Dvīņiem nepietiek ar to, kas viņiem ir, tāpēc viņi atkal un atkal dodas savas īstās mīlestības meklējumos.

Attiecībās ar pretējo dzimumu viņi pastāvīgi meklē jaunas sajūtas. Dvīņiem ļoti ātri apnīk cilvēki, kuri pret viņiem sāk izjust stipru pieķeršanos. Šīs zīmes pārstāvji nevar pastāvēt bez personīgās brīvības, tāpēc viņiem ir ļoti grūti iedomāties dzīvi, kurā nav vietas neatkarībai, brīvībai un vieglumam.

Dvīņi parasti dāvā siltumu un mīļumu arī tiem cilvēkiem, pret kuriem viņi neizjūt nekādu spēcīgu pieķeršanos, jo viņiem vienkārši patīk sagādāt baudu. Šīs zīmes pārstāvji var izpausties kā dedzīgi un kaislīgi mīļotie, taču dvēseles dziļumos viņi paliek auksti un nepieejami. Šī dualitāte viņos saglabājas līdz brīdim, kad viņi savām romantiskajām attiecībām pieliek treknu punktu un sākt meklēt savu otro pusīti.

Atstājot aiz sevis ļoti daudz salauztu siržu, Dvīņi dodas savas otrās pusītes meklējumos, taču šajā ceļā, kā likums, viņi sastopas ar tādiem cilvēkiem, kuri Dvīņiem nav spējīgi dāvāt to mīlestību un vieglumu, pēc kā viņi tik ļoti alkst.

Atrodot savu otro pusīti, šīs zīmes pārstāvji atdodas savam partnerim pilnībā. Viņiem ir ļoti svarīgi izrādīt savu mīlestību un pieķeršanos. Attiecības ar Dvīņiem – tās ir kā emociju un jūtu “salūts”. Šīs zīmes pārstāvji nekad neapstājas pie sasniegtā. Iekarojot otra cilvēka sirdi, viņi liek lietā visas pūles, lai padarītu šīs attiecības krāsainākas. Dvīņiem ir ļoti svarīgi nezaudēt tās sajūtas, kas valdīja attiecību pašā sākumā.

Ja laulībā Dvīņi jūt, ka viņu ģimenes dzīvē ir iezagusies rutīna, viņi šīs attiecības var izbeigt. Galvenais ģimenes dzīvē viņiem ir pastāvīga kustība, attīstība un jaunu sajūtu meklēšana, tāpēc partnerim vienmēr ir jājūt Dvīņu noskaņojums un jāpielāgojas viņa vēlmēm, pretējā gadījumā laulība būs apdraudēta.

Dvīņi ir nepastāvīgi. Viņi var krāpt. Visa būtība slēpjas Dvīņu raksturā. Ja viņu partneris nedāvina viņiem tās emocijas, pie kā viņi tik ļoti ir pieraduši, viss sāks brukt. Dvīņi krāpj tādā gadījumā, ja jūt vienaldzību un vēsumu no partnera puses. Tāpat viņi to var darīt arī tādā gadījumā, ja viņus neapmierinās viņu kaislīgā dzīve, piemēram, tā būs kļuvusi ļoti vienveidīga.

Lasi vēl: Kuras ir pašas savaldīgākās zodiaka zīmes. Raugi, vai esi viņu vidū!

VĒZIS

Vēži ir ļoti jūtīgi, maigi un viegli ievainojami. Savu ideālo cilvēku viņi var meklēt diezgan ilgu laiku. Viņiem nepiemīt tendence tērēt savu laiku īstermiņa komunikācijai un romāniem bez saistībām.

Ja Vēži patiesi iemīlas, tad viņi šīm attiecībām nododas pilnībā, taču atrast savu otro pusīti šīs zīmes pārstāvjiem ir diezgan grūti. Ja arī Vēži pret kādu izjūt simpātijas, viņi ļoti ilgu laiku tās paturēs pie sevis. Viņi ienirs sevī un novēros savu mīlestības objektu. Vēži nav steidzīgi, tāpēc viņi gaidīs diezgan ilgi, līdz sapratīs, ka šīs simpātijas ir abpusējas.

Vēži vēlas, lai viņu attiecības ar otro pusīti vienmēr būtu ļoti spēcīgas, taču sirds dziļumos viņi patiesībā baidās no tā, ka kaisle drīz vien varētu apdzist un tā vietā nāks rutīna un vienkārši pieķeršanās. Ja šīs zīmes pārstāvji no savas otrās pusītes nejutīs atbildes jūtas, tad arī viņu sirds atdzisīs. Pats svarīgākais – justies neaizstājamiem, tāpēc, ja viņi vienmēr jutīsies mīlēti un loloti, viņi to pašu dāvās arī savai otrajai pusītei.

Vēži mēdz padoties skumjām. Pēc dabas viņi pilnīgi noteikti ir pesimisti. Pat tad, ja viņu attiecībās viss ir kārtībā, Vēži šaubās un meklē negatīvās mīlestības puses. Viņi nevar dzīvot vienai dienai, Vēžiem ir ļoti svarīgi iztēloties nākotni kopā ar savu otro pusīti.

Ģimenes dzīvē Vēži nav spējīgi patstāvīgi pieņemt lēmumus, tāpēc bieži vien ieklausās savas otrās pusītes domās. Viņi nav līderi, taču arī viņiem ir savas varas tvēriens pār partneri. Vēži ir lieliski manipulatori, tāpēc diez vai viņi visas savas vēlmes pateiks tā uzreiz un pa tiešo. Viņu taktika ir mājieni, tieši ar šīs metodes palīdzību viņi iegūst vēlamo rezultātu.

Šajā zodiaka zīmē dzimušie nemīl konfliktēt un strīdēties, tāpēc, visticamāk, viņi no situācijas izies, atstājot risinājumu savas otrās pusītes ziņā, taču, ja Vēži attiecībā pret sevi sajūt nepatiesumu un netaisnīgumu, viņu partneris pilnīgi noteikti var sagatavoties atriebībai, jo pēc savas dabas Vēži ir ļaunatminīgi – pat vismazākās savas otrās pusītes kļūdas viņi var atcerēties gadiem ilgi.

Vēži ir greizsirdīgi. Viņi nekad nepiedos nodevību. Pats krāpšanas fakts viņu atmiņā noteikti paliks uz ilgiem laikiem. Viņi ļoti reti atgriežas iepriekšējās attiecībās. Viņi ir ļoti ievainojamas būtnes, kā arī jūtīgas dabas, tāpēc viņu sirdis dzīst ļoti ilgu laiku.

Laulībā Vēži no visa spēka cenšas izveidot perfektu ģimeni, taču reizēm partneri atbaida šī Vēža pārlieku lielā tiekšanās uz pilnību, bet Vēži, kā likums, nodzīvo ļoti ilgu un laimīgu ģimenes dzīvi.

LAUVA

Mīlestībā Lauvas ir kaislīgas un temperamentīgas. Viņu prasības pret partneri ir ļoti augstas, Lauvu izredzētajam jābūt pievilcīgam, saprotošam un intelektuāli attīstītam.

Šīs zīmes pārstāvjiem ļoti patīk izrādīt rūpes un uzmanību. Viņi pastāvīgi ir gatavi dāvināt dāsnas dāvanas un pārsteigt, taču patiesā šī žesta būtība nebūt neslēpjas tajā, ka tas vienkārši ir patīkami. Tādā veidā Lauvas paaugstina savu pašnovērtējumu, tāpēc dāvanām, ko dāvina Lauvas, obligāti ir jābūt pienācīgi novērtētām. Šajā zīmē dzimušajiem ir ļoti svarīgi saņemt atbildē ne tikai vienkāršu “paldies”, bet arī sajūsmas pilnas skatienu un varbūt pat arī spiedzienu.

Lauvu mīlestība nav salīdzināma ar kāda cita sajūtām. Šie cilvēki ir gatavi atdoties savam partnerim ar visu savu plašo dvēseli, tomēr to pašu viņi prasīs arī no savas otrās pusītes.

Būtisks šīs zīmes pārstāvju mīnuss ir viņu nespēja un nevēlēšanās risināt problēmas, kas radušās pārī. Pēc “rozā briļļu” perioda, kad jūtas abās pusēs ir nedaudz padzisušas, Lauvām sāks trūkt emocijas, pie kā šīs zīmes pārstāvji jau būs pieraduši, tāpēc pavisam neliels pārpratums šādā gadījumā ir spējīgs novest Lauvas līdz visnotaļ absurdai rīcībai – šajā zīmē dzimušie pilnīgi noteikti var pamest savu otro pusīti un aiziet, izvairoties no attiecību izskaidrošanas un problēmu risināšanas.

Reizēm Lauvām var šķist, ka cilvēks, kurš ir blakus, nebūt nav tāds, kādu viņas šo cilvēku bija iztēlojušās. Lauvas ir tendētas domāt, ka vienmēr ir pelnījušas kaut ko labāku, tāpēc reizēm mēdz ļoti neapdomīgi mainīt partnerus.

Attiecībās Lauvas var būt ļoti egoistiskas. Šīs zīmes pārstāvji nepārtraukti no partnera gaidīs sajūsmas pilnus skatienus, atbalstu un rūpes. Šiem cilvēkiem nepatīk, ka viņus ignorē un neieklausās viņu viedoklī. Arī ģimenes dzīvē šie cilvēki vienmēr cenšas būt uzmanības centrā un kļūt par piemēru apkārtējiem.

Konflikti ģimenes dzīvē ir diezgan bieža parādība, turklāt šie strīdi var rasties bez kāda konkrēta iemesla. Viss slēpjas šo cilvēku būtībā, viņiem vienmēr un visur jābūt taisnībai. Lauvas ļoti sāpīgi uzņem kritiku, uzskatot, ka viņas ir ideālas it visā.

Attiecības ar Lauvas zīmē dzimušajiem ir visnotaļ aizraujošas un romantisku piedzīvojumu pilnas, kurās ir vieta arī kaisles uzliesmojumiem, pārpratumiem un ķildām. Lauvas savam partnerim ir gatavas dāvāt neaizmirstamus iespaidus, tomēr ir vērts atcerēties, ka mīlestība – tā priekš Lauvām ir kā spēle, kas tiek spēlēta pēc viņu pašu noteikumiem.

Laulībā šīs zīmes pārstāvji būs laimīgi tikai tādā gadījumā, ja būs apmierinātas visas viņu slēptākās vēlmes. Lauvām ir jājūtas neaizstājamām un izcilām – tas šiem cilvēkiem dod enerģiju, lai izveidotu spēcīgu ģimeni.

Lai lasītu raksta turpinājumu, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Leave a Comment